Fani Batmana mieli wiadomość dla reżysera Matta Reevesa: "nie spie*dol tego filmu!"

19.07.2019 13:55
Batman|undefined Fot. kadr z serialu "Batman: The Animated Series"

W San Diego rozpoczął się Comic-Con, na którym pojawił się kompozytor Michael Giacchino. Artysta nagrał bardzo ładne wideo zadedykowane reżyserowi "Batmana" Mattowi Reevesowi, na którym kilkaset fanów krzyczy "nie spie*dol tego!". 

Matt Reeves jest przyzwyczajony do tego, że jego filmy są mocno oczekiwane - nakręcił dwie odsłony "Planety małp", które po dobrze przyjętej pierwszej części musiały spełnić wysokie oczekiwania. Sukces komercyjny jego produkcji przyczynił się do tego, że reżyser otrzymał angaż do "The Batmana", którego nie tylko wyreżyseruje, ale także napisze scenariusz. Jego nowy film będzie pierwszą od 2012 roku produkcją o Batmanie w wersji solowej, więc oczekiwania fanów są naprawdę duże.

Fani do reżysera Batmana: Nie spier*ol tego!

Na szczęście Reeves zdaje sobie z tego sprawę. Niedawno udostępnił bowiem na Twitterze wideo z Comic-Conu, na którym pojawił się kompozytor Michael Giacchino, który podczas swojego panelu poprosił fanów o powiedzenie głośno słów: "Hej Matt, nie spier*ol naszego filmu o Batmanie". Reżyser skomentował prośbę słowami: "Nie ma nic lepszego od dobrej zachęty":

Przeczytaj także

Niestety, reżyser na razie nie podzielił się większą ilością informacji na temat swojej produkcji. Wiemy, że historia "The Batmana" będzie osadzona raczej na początku podróży Mrocznego Rycerza, ale jednocześnie nie będzie opowieścią o narodzinach Człowieka-Nietoperza. W związku z tym, Reeves musiał obsadzić w roli Bruce'a Wayne'a młodego aktora, który będzie mógł grać Batmana przez najbliższą dekadę. 

Reżyser "Wojny o planetę małp" wybrał do głównej roli Roberta Pattinsona, co potwierdził udostępniając na Twitterze GIF z aktorem, który podpisał emotikonami przedstawiającymi nietoperze. Plotki głoszą, że w produkcji pojawi się kilku znanych złoczyńców z galerii przeciwników Batmana - wśród nich miał się pojawić m.in. Pingwin, Dwie-Twarze oraz Kobieta-Kot. 

"The Batman" zadebiutuje w kinach już w czerwcu 2021 roku.

Zobacz także: >> WB wybrało nowego Batmana. Fani mocno podzieleni <<

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.