Nicki Minaj zagra Catwoman w filmie "The Batman"? Raperka chętnie wystąpi w tej roli

Kamil Kacperski
16.07.2019 12:21
Nicki Minaj|undefined Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Raperka, wokalistka, a także aspirująca aktorka Nicki Minaj zażartowała niedawno na swoich mediach społecznościowych, że jest gotowa zagrać Catwoman w nadchodzącym "The Batmanie" Matta Reavesa.

Nicki Minaj może się pochwalić imponującą karierą muzyczną. Jako jedna z niewielu kobiet w branży hip-hopowej od wielu lat znajduje się na topie. Jej popularność sprawiła, że artystka dostała propozycje pracy pozamuzycznej i udzielała się w takich filmach, jak "Epoka Lodowcowa", czy "Barbershop". Nicki wystąpi również w nadchodzącym filmie "Angry Birds 2", gdzie podłoży głos bohaterce o imieniu Pinky.

Nicki Minaj zagra Catwoman?

Z tej okazji Minaj udostępniła na swoich mediach społecznościowych wideo z fragmentem nadchodzącej animacji. Scenę z "Angry Birds 2" skomentował Superstar Jay, który zażartował, że jak kariera Minaj dalej będzie się tak rozwijała, to niedługo zagra Catwoman. Artystka odpowiedziała mu na komentarz i stwierdziła, że jest na to gotowa. 

69y66izhpia31 Fot. foto: Instagram.com/Nickiminaj
Przeczytaj także

Oczywiście musimy założyć, że Nicki Minaj jedynie żartuje, a rola Catwoman trafi jednak do kogoś innego. Może się jednak okazać, że od żartów i wywiadów faktycznie rozwinie się jakaś współpraca - w końcu Henry Cavill rozmawiał o Geralcie na długo przed tym, niż faktycznie został wiedźminem. Widzielibyście wokalistkę w tej roli?

"The Batman" pojawi się w kinach 25 czerwca 2021 roku. W roli głównej wystąpi Robert Pattinson, reżyserem i scenarzystą produkcji jest natomiast Matt Reaves. 

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.