Film "Bo we mnie jest seks" o Kalinie Jędrusik pojawi się na Netflix. Kiedy data premiery?

09.03.2022 13:05
Film "Bo we mnie jest seks" o Kalinie Jędrusik pojawi się na Netflix. Kiedy data premiery? Fot. materiały prasowe/Bartosz Mrozowski/Next Film

Na Netflix pojawił się film "Bo we mnie jest seks", który opowiada o życiu i karierze znanej polskiej aktorki i piosenkarki Kaliny Jędrusik.

Bo we mnie jest seks - film zadebiutował na Netflix

"Ona się niczego nie wstydziła, po prostu miała to we krwi" - takimi słowami Kalinę Jędrusik opisała reżyser Katarzyna Klimkiewicz. W rolę rolę legendarnej polskiej seksbomby wcieliła się Maria Dębska.  

Polecamy

Maria Dębska do roli Kaliny Jędrusik, zwanej polską Marilyn Monroe, przygotowywała się półtora roku. Efekty jej pracy możecie zobaczyć m.in. w zwiastunie filmu "Bo we mnie jest seks", który znajdziecie poniżej:

Kalina nie chce się wpisywać w ówczesny model kobiety. Żyje na własnych zasadach, co nie zawsze podoba się pruderyjnemu społeczeństwu i niektórym wpływowym ludziom u władzy. Liczne skandale, życie w miłosnym trójkącie z mężem Stanisławem Dygatem (Leszek Lichota) i Luckiem (Krzysztof Zalewski), kontrowersyjne wypowiedzi i epatujące seksapilem stroje sprawiają, że Kalina zyskuje także miano naczelnej skandalistki PRL-u.  

Polecamy

"Bo we mnie jest seks" to ważny fragment życia Kaliny Jędrusik. To historia wzlotów i upadków jej zawrotnej kariery. Wydarzeniom z życia Jędrusik towarzyszy atmosfera szalonej zabawy środowiska ówczesnej śmietanki towarzyskiej.

Na ekranie zobaczymy także inne barwne postaci polskiej kultury: Kazimierza Kutza (Borys Szyc), Tadeusza Konwickiego (Paweł Tomaszewski) czy twórców Kabaretu Starszych Panów - Jeremiego Przyborę (Rafał Rutkowski) i Jerzego Wasowskiego (Dariusz Basiński).

Film "Bo we mnie jest seks" jest już dostępny na Netflix.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.