Gang w maskach zwierząt, mści się na mięsożercach w zwiastunie horroru „The Farm”

Sergiusz Kurczuk
12.04.2018 15:26
The Farm - gang w maskach zwierząt gospodarskich|undefined Fot. kadr z filmu The Farm

Tylko wegetarianie przeżyją! Zobacz zwiastun horroru „The Farm”. 

Jeśli myślicie, że filmy o kanibalach już się przejadły i w tym podgatunku horroru nic nie można wymyślić, to jesteście w dużym błędzie. Udowadnia to nadchodzący film zatytułowany po prostu „The Farm”. Głównym bohaterem jest tytułowa farma, rządzona przez gang w maskach zwierząt gospodarskich, który porywa ludzi. Dochodzi na niej do przerażających scen. Uprowadzone osoby są traktowane jak wiejskie zwierzęta, a ich żywot kończy się w podobny sposób - zostają przerobieni na jedzenie. Wszystko w ramach zemsty za mięsożerność. Do sieci trafił zwiastun filmu.

„The Farm” - zwiastun

„Na tej farmie, to ty jesteś głównym daniem!” - tymi słowami reklamowany jest film Hansa Stjernswärda. W brutalnym zwiastunie możecie przekonać się na własne oczy, że czasem warto odpuścić i zjeść zdrową sałatkę...

Fabuła nie jest zbyt skomplikowana, ale w prostocie niejednokrotnie tkwi geniusz. Para podróżująca po bezkresnych pustkowiach Ameryki, zatrzymuje się w przydrożnym barze na posiłek. Zamawiają hamburgery i nieświadomie wpadają w prawdziwe kłopoty. Szybko stają się ofiarami przerażającego gangu, który jest koszmarem każdego smakosza mięs. Porywa ich grupa ludzi, zasłaniających twarze maskami zwierząt. Psychopaci traktują swoje zdobycze jak zwierzęta gospodarskie. Hodują porwane osoby po to, by w finale przerobić je na mięso. Oczywiście porwani będą stawiać opór. Ale czy uda im się pokonać gang? Czy dowiedzą się, dlaczego zamaskowani sprawcy torturują ludzi za jedzenie mięsa? 

W produkcji wystąpili między innymi Nora Yessayan, Alec Gaylord, Ken Volok, Rob Tisdale i Kelly Mis. Zaprezentowano również sugestywny plakat filmu.

The Farm Fot. foto: materiały prasowe

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie „The Farm” trafi do kin. Podano jedynie enigmatycznie, że zemstę za jedzenie mięsa zobaczymy jeszcze w roku 2018. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.