"Glass Onion" - zobaczcie nowy klip z kontynuacji filmu "Na noże". To będzie złoto

26.09.2022 11:31
"Glass Onion" - zobaczcie nowy klip z kontynuacji filmu "Na noże". To będzie złoto Fot. materiały prasowe/Netflix

"Glass Onion" to nadchodzący film Riana Johnsona z serii "Na noże", w której detektyw Benoit Blanc (Daniel Craig) zajmuje się rozwiązywaniem kryminalnych zagadek. Zobaczcie przedsmak jego najnowszej przygody.

Glass Onion - oto pierwszy oficjalny klip z nowego filmu

Reżyser Rian Johnson pokazał nowy teaser tytułu "Glass Onion: Film z serii 'Na noże'" w ramach imprezy TUDUM Netflixa. W nim poznajemy część głównej obsady, która zostaje zaproszona na wakacje na prywatnej wyspie miliardera Milesa (Edward Norton).

Polecamy

Benoit Blanc powraca, aby rozwikłać kolejną sprawę w najnowszym kryminale Riana Johnsona. Za sprawą najnowszej przygody nieustraszony detektyw trafia do luksusowej rezydencji na pewnej greckiej wyspie, ale to, jak i dlaczego się tam znalazł, jest jedną z wielu zagadek. Blanc wkrótce poznaje bardzo różnorodną grupę znajomych, którzy zebrali się, jak co roku, na zaproszenie miliardera Milesa Brona.

Na liście gości znaleźli się dawny partner biznesowy Milesa, Andi Brand, obecna gubernatorka stanu Connecticut, Claire Debella, odnoszący sukcesy naukowiec Lionel Toussaint, projektantka mody i była modelka, Birdie Jay, oraz jej niezawodna asystentka Peg, a także influencer Duke Cody i jego dziewczyna Whiskey. Jak w każdym porządnym kryminale, z każdym z bohaterów wiążą się jakieś tajemnice, kłamstwa i motywacje. Kiedy ktoś ginie, każdy staje się podejrzany.

Polecamy

Przedsmak tej nowej przygody zobaczycie w wideo poniżej:

W obsadzie pojawi się oczywiście Daniel Craig, a także gwiazdy, takie jak Edward Norton, Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Jessica Henwick, Madelyn Cline oraz Kate Hudson i Dave Bautista.

Film "Glass Onion" zadebiutuje już 23 grudnia 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.