Główny bohater serialu "Laleczka Chucky" będzie gejem

27.04.2020 13:35
Laleczka Chucky|undefined Fot. ROGUE PICTURES / AlbumEAST NEWS

Pojawiły się nowe informacje dotyczące nadchodzącej kontynuacji serii horrorów "Laleczka Chucky". Według nich główny bohater będzie homoseksualistą.

Chociaż w 2019 roku do kin wszedł reboot "Laleczki Chucky", słynna seria slasherów nie została jeszcze zakończona. Twórca postanowił stworzyć serial telewizyjny, który będzie kontynuacją historii ukazanej w poprzednich siedmiu filmach opowiadających o duchu mordercy zamieszkującego ciało lalki. W sieci pojawiły się nowe informacje na temat nadchodzącej produkcji.

"Laleczka Chucky" - główny bohater serialu będzie gejem?

Don Mancini - twórca słynnego horroru, zapowiedział serial jakiś czas temu. W końcu pomysł postanowiła zrealizować stacja SYFY. Pierwotne plany zakładały, że zdjęcia do produkcji rozpoczną się w lipcu 2020 roku w Toronto. Na razie nie wiadomo, czy twórcy będą w stanie zrealizować założenia, ponieważ branża filmowa i telewizyjna jest sparaliżowana przez pandemię koronawirusa.

Przeczytaj także

Na kanale YouTube 3C Films pojawiły się nowe informacje dotyczące nadchodzącego serialu.

Poznaliśmy między innymi opis fabuły serialu. Głównym bohaterem ma być licealista, który znajdzie Chucky'ego na wyprzedaży garażowej. Chłopak kupi starą zabawkę i przyniesie ją do szkoły. Tam tytułowy złoczyńca znowu zacznie mordować bezbronnych ludzi. Zdradzono też, że nastolatek ma być homoseksualistą.

Przeczytaj także

To kolejny ukłon twórców serii w stronę społeczności LGBT. W filmie "Laleczka Chucky 5: Następne pokolenie" widzowie mieli okazję poznać dziecko Chucky'ego i innej morderczej lalki - Tiffany. Lalka o imieniu Glen nie przejawiał morderczych zapędów rodziców w przeciwieństwie do swojej siostry, która zamieszkiwała jego ciało. Glenda była zupełnym przeciwieństwem Glena. Tej płynnej genderowo postaci głosu użyczył Billy Boyd.

Czy Glen/Glenda powrócą w serialu o kolejnych przygodach ich morderczego ojca? Przekonamy się za jakiś czas. Na razie nie ruszyły jeszcze prace na planie serialu o Chuckym, więc trudno przewidywać, kiedy obejrzymy pierwszy odcinek produkcji. Prawdopodobnie nie wcześniej niż w roku 2021.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Jak początkowo miała wyglądać geneza laleczki Chucky?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.