Gwiazda "Ant-Mana" wystąpi w "Legionie Samobójców 2". Wcieli się w jednego z najdziwniejszych przeciwników Batmana

30.04.2019 12:27
300 Fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER, Detective Comics #300

W 2. części filmu Legion Samobójców pojawi się postać Polka-Dot Mana - jednego z dziwniejszych przeciwników Batmana. Wcieli się w niego David Dastmalchian znany z serii "Ant-Man".

Okazuje się, że James Gunn i Idris Elba to nie jedyne osoby związane z produkcjami Marvel Studios, które będą miały swój wkład w powstający film "Legion Samobójców 2". Według najnowszych informacji do obsady produkcji dołączył David Dastmalchian, który w obu częściach przygód "Ant-Mana" wcielił się w kolegę Luisa o imieniu Kurt. Aktor zagra złoczyńcę znanego jako Polka-Dot Man.

Przeczytaj także

"Legion Samobójców 2" - David Dastmalchian jako Polka-Dot Man

Jak donosi The Hollywood Reporter, w najnowszym filmie reżyserowanym przez Gunna zobaczymy Dastmalchiana w roli postaci, której raczej nikt nie oczekiwał na dużym ekranie. Polka-Dot Man zadebiutował w 1962 roku na kartach 300. numeru "Detective Comics" jako wróg Batmana i Robina. Początkowo był znany jako Mister Polka-Dot, ale z czasem zmienił swój pseudonim. Nadzwyczajne zdolności tego dziwnego bohatera ograniczają się do nakrapianego kostiumu, w którym kryją się różnego rodzaju bronie. Finezyjny pseudonim ukrywa prawdziwe imię i nazwisko przestępcy - Abner Krill. Mimo że postać ma już prawie 60 lat, nie była za bardzo eksplorowana przez kolejnych twórców. Gunn ma więc pole do popisu.

300 Fot. foto: Detectiv Comics #300

Na razie nie wiadomo, czy Polka-Dot Man dołączy do tytułowej grupy, czy pojawi się w innym charakterze. Potwierdzono natomiast, że w "Legionie Samobójców 2" zobaczymy ponownie Harley Quinn (Margot Robbie), Kapitana Boomeranga (Jai Courtney) oraz Ricka Flagga (Joel Kinnaman). Do obsady mają również dołączyć Idris Elba i John Cena. Nie zdradzono, kogo zagra dotychczasowy odtwórca Heimdalla. Według plotek wrestler ma się wcielić w Peacemakera.

"Legion Samobójców 2" - kiedy premiera?

Czy Jamesowi Gunnowi uda się stworzyć z serii na podstawie komiksów DC hit na miarę "Strażników Galaktyki"? Dowiemy się za kilkanaście miesięcy. Na kolejną odsłonę "Legionu Samobójców" przyjdzie nam poczekać jeszcze ponad rok. Film trafi na ekrany kin dopiero 6 sierpnia 2021 roku. Z tego powodu opóźni się również premiera 3. części "Strażników Galaktyki", których debiut zaplanowani na rok 2022.

>>Zobacz też: James Gunn jednak wyreżyseruje "Strażników Galaktyki 3"<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.