Gwiazdy "Black Panther" w pierwszym zwiastunie nowego horroru twórcy "Uciekaj!"

Sergiusz Kurczuk
27.12.2018 14:34
kadr z filmu Us|undefined Fot. kadr z filmu Us

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun horroru "Us" w reżyserii Jordana Peele'a - twórcy filmu "Uciekaj!". W kogo wcielili się Lupita Nyong’o i Winston Duke?

Jordan Peele to nowa ikona kina grozy. Chociaż do tej pory słynął raczej ze swojego komediowego zacięcia, filmem "Uciekaj!" z 2017 roku, udowodnił, że nie tylko umie bawić, ale również przerażać. Scenariusz filmu doceniono Oscarem 2018. Filmowiec postanowił pokazać światu, że sukces jego pierwszego horroru nie był przypadkiem i już za kilka miesięcy zobaczymy nową produkcję, która zmrozi krew w żyłach. Mowa o filmie "Us", którego pierwszy zwiastun trafił do sieci pod koniec grudnia 2018 roku. 

"Us" - zwiastun nowego horroru twórcy "Uciekaj!"

O nadchodzącym horrorze było głośno już od jakiegoś czasu i to nie tylko z powodu Jordana Peele'a. W "Us" zobaczymy utalentowane gwiazdy - nagrodzoną Oscarem za rolę drugoplanową w filmie "Zniewolony. 12 Years a Slave" Lupitę Nyong’oWinstona Duke'a. Aktorzy mają na swoim koncie współpracę. Oboje wystąpili w hicie Marvel Studios pod tytułem "Black Panther". Jak prezentują się w horrorze?

Jak widać, film "Us" powinien zadowolić wszystkich fanów kina grozy. Zwiastun zaczyna się niewinnie - od rodzinnej wyprawy na plażę. Sielanka szybko jednak przeradza się w prawdziwy koszmar, którego sprawcami są... sami główni bohaterowie. Wkrótce zostają bowiem nawiedzenie przez zdeprawowane wersje siebie samych. Oznacza to, że główna obsada wystąpi w podwójnych rolach. 

"Us" - kiedy premiera?

Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Jordan Peele. W "Us" oprócz Nyong’o i Duke'a zobaczymy również znaną z serialu "Titans" Annę Diop, a także gwiazdę "Opowieści podręcznej" czyli Elisabeth Moss. Jak potoczą się losy głównych bohaterów? Kim są ich przerażające sobowtóry? Czy rzeczywiście naszymi największymi wrogami jesteśmy my sami? Przekonamy się o tym 15 marca 2019 roku, kiedy "Us" trafi do kin. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.