Gwiazdy "Gry o tron" i "Sex Education" w zwiastunie filmu "Kiedy się pojawiłaś"

Sergiusz Kurczuk
07.02.2019 14:30
Kiedy się pojawiłaś|undefined Fot. kadr z filmu Kiedy się pojawiłaś

W sieci pojawił się polski zwiastun komediodramatu "Kiedy się pojawiłaś" z Maisie Williams ("Gra o tron") i Asą Butterfieldem ("Sex Education"). Kiedy premiera filmu?

Niebawem na ekranach polskich kin zadebiutuje film pod tytułem "Kiedy się pojawiłaś". Historia to komediodramat opowiadający o nastoletniej miłości głównych bohaterów, w których wcieliły się gwiazdy popularnych seriali HBO i Netfliksa. Mowa o Maisie Williams z "Gry o tron" oraz Asie Butterfieldzie z "Sex Education". Do sieci trafił polski zwiastun "Kiedy się pojawiłaś". Jak się prezentuje?

"Kiedy się pojawiłaś" - polski zwiastun filmu z Maisie Williams i Asą Butterfieldem

W historii poznajemy nastoletniego Calvina, który pracuje na lotnisku i cierpi na hipochondrię. Skłonność do doszukiwania się w sobie kolejnych poważnych chorób sprawia, że chłopak spotyka na swojej drodze nieuleczalnie chorą Skye. Pogodzona ze swoim losem dziewczyna zamierza nie marnować czasu, który jej pozostał i postanawia spełnić wszystkie swoje marzenia. Pomaga jej w tym Calvin, którego życie ulega przemianie. 

W rolach głównych zobaczymy znaną z roli Aryi Stark Maisie Williams oraz Asę Butterfielda, który ostatnio wcielił się w protagonistę serialu "Sex Education", a wcześniej zasłynął rolami w filmach "Chłopiec w pasiastej piżamie" oraz "Hugo i jego wynalazek". Kiedy produkcja trafi na ekrany polskich kin?

"Kiedy się pojawiłaś" - kiedy premiera?

Reżyserem filmu "Kiedy się pojawiłaś" jest irlandzki filmowiec Fergal Rock, który stworzył scenariusz zainspirowany prawdziwą historią nieuleczalnie chorej 16-latki. Obejrzał film dokumentalny o nastolatce umierającej na raka. Reżyser opisał swój pomysł, przy okazji opowiadając o tonie, w jakim produkcja "Kiedy się pojawiłaś" została utrzymana. 

Starałem się jednak jak najdalej uciec od sentymentalizmu, chciałem, by tekst był raczej nasycony swoistym humorem. Nie było moim zamiarem wywoływanie przygnębienia. Wzorem były dla mnie takie filmy jak "Juno", "Miłość Larsa", czy "Mała Miss".

Film trafi na ekrany polskich kin już 1 marca 2019 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.