Hans Zimmer podzielił się z nami 12 niewydanymi utworami, jakie skomponował do ostatnich "X-Menów"

13.08.2019 15:58
hans zimmer|center Fot. źródło: shutterstock

Minęły już dwa miesiąc od premiery "Dark Phoenix". Ostatni film ze świata "X-Menów" okazał się wielką finansową porażką, która jednak mogła się pochwalić bardzo solidną ścieżką dźwiękową.

"Dark Phoenix" to jeden z najgorszych filmów, jakie powstały w uniwersum "X-Menów". Film ten był tak duża finansową porażką, że Disney zdecydował się skasować większość zaplanowanych projektów studia Fox. Projekt, który kosztował Fox 200 milionów dolarów, zarobił w Stanach Zjednoczonych marne 65 milionów.

Jednak słaby scenariusz i mierne aktorstwo nie osłabiło na szczęście umiejętności kompozytorskich Hansa Zimmera. I chociaż nie jest to najlepsza praca w jego karierze, muzykę, jaką usłyszeliśmy w "Dark Phoenix" nie można jej uznać za nieudaną.

Dzisiaj kompozytor postanowił podzielić się z fanami 12 nowymi utworami, które ostatecznie nie znalazły się na ścieżce dźwiękowej.

Przeczytaj także

Zimmer napisał łącznie 16 godzin muzyki do "Dark Phoenix"

Artysta przygotował niebywałą ilość muzyki do swojego ostatniego projektu i skonstatował, że wielką stratą byłoby o niej zapomnieć. Dlatego poniżej znajdziecie playlistę, na której znalazło się 12 demo i nieukończonych utworów, którymi chciał podzielić się Zimmer.

Jak wyjaśnił sam kompozytor

Niektóre filmy stają się placem zabaw do eksperymentów. Zachęcają, aby drzwi do laboratorium nigdy się nie zamknęły. Stworzyliśmy 16 godzin muzyki i wydaje się, że pozostawianie niektórych utworów i demo samym sobie byłoby wielką stratą. Hans Zimmer

Zobacz także: Hans Zimmer skomponuje dźwięki dla samochodów marki BMW

 

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.