Harry Potter - tak powinny wyglądać postaci według ich opisów z książek [FOTO]

28.04.2022 10:26
Harry Potter - tak powinny wyglądać postaci według ich opisów z książek [FOTO] Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News

Jak powinny wyglądać postaci z Harry'ego Pottera? Jeżeli sądzicie, że twórcy filmów trafili w dziesiątkę, to... w sumie nie jesteście w błędzie, bo wykonali naprawdę cudowną robotę. Ale mogło być lepiej. 

Harry Potter - jak powinny wyglądać postaci w rzeczywistości?

Pewna artystka i przy okazji ogromna fanka Harry'ego Pottera o ksywie MsBananaAnna postanowiła przygotować realistyczne portrety postaci z książek przy użyciu sztucznej inteligencji, korzystając tylko i wyłącznie z książkowych opisów J.K. Rowling.

Polecamy

Jak czytamy w rozmowie portalu Bored Panda z MsBananaAnna, artystka wyjaśniła, że oczywiście od dziecka jest wielką fanką książek o Harrym Potterze. Lubiła również filmową adaptację dzieł Rowling i chociaż ogólnie przywiązała się do aktorów z serii, to jednak miała pewne obiekcje.

Podkreśliła bowiem, że w trakcie czytania książek, jej wyobrażenia na temat wyglądu niektórych bohaterów były zgoła inne. Dlatego też korzystając ze swojego talentu i serwisu Artbreeder postanowiła stworzyć "wierniejsze" portrety postaci z serii - znajdziemy oczywiście materiały z głównymi bohaterami, ale także mniej ważne postaci, jak Meropę Gaunt. 

Polecamy

Poniżej kilka przykładowych obrazków z Harrym, Malfoyem, Lily Potter i Tomem Riddle:

Wszystkie portrety MsBananaAnna znajdziecie zaś w serwisie Imgur. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.