Jared Leto na planie "House of Gucci". Szokująca transformacja aktora [FOTO]

18.03.2021 16:32
Jared Leto Fot. ImagePressAgency/face to face/REPORTER/East News

Jared Leto został podpatrzony na planie nowego filmu Ridleya Scotta, w którym wciela się w rolę Paolo Gucciego. Ulubieniec tłumów przeszedł transformację, która może mocno zaskoczyć jego fanów i fanki.

"House of Gucci": Jared Leto jako Paolo Gucci na zdjęciach z planu

Jared Leto znany jest z tego, że przykłada się do swoich ról i nie boi się odważnych transformacji, czego dowiódł m.in. swoją oscarową rolą w filmie "Witaj w klubie". Teraz udowadnia to po raz kolejny. Paparazzim udało się uchwycić go podczas pracy na planie nowego filmu Ridleya Scotta, który powstaje właśnie we Włoszech. Lider 30 Seconds To Mars, by wcielić się w postać Paolo Gucciego - kuzyna głównego bohatera filmu, Maurizio Gucciego, zmienił się nie do poznania. I jest to zmiana, która może mocno zniechęcić fanów i fanki wdzięków aktora do obejrzenia "House of Gucci". Zobaczcie sami:

Polecamy

"House of Gucci": obsada i twórcy

"House of Gucci" to jeden z najciekawszych projektów filmowych 2021 roku z uwagi na intrygujący temat, nazwisko reżysera i fenomenalną obsadę. Ridley Scott opowie w nim niecodzienną historię spadkobiercy słynnego domu mody - Maurizio Gucciego oraz Patrizii Reggiani, która w 1998 roku zleciła jego zabójstwo, za co została skazana na 29 lat więzienia. 

Zobacz także

W główne role wcielą się Adam Driver i Lady Gaga, którym na ekranie (poza Jaredem Leto) towarzyszyć będą Jeremy IronsAl Pacino, Camille Cottin, Jack Huston i Reeve Carney.

Scenariusz powstał w oparciu o książkę "The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed" autorstwa Sary Gay Forden. Napisał go Roberto Bentivegna. Ridley Scott nie tylko reżyseruje, ale także produkuje film o Guccich wraz z Gianniną Scott i Kevinem J. Walshem. 

"House of Gucci" ma trafić do kin 24 listopada 2021.

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.