Iron Man u boku Kapitan Marvel na nowej grafice promocyjnej "Avengers: Endgame"

Sergiusz Kurczuk
25.03.2019 10:26
Kapitan Marvel|undefined Fot. kadr z filmu Kapitan Marvel

W sieci pojawił się przeciek grafiki promującej film "Avengers: Endgame". Na grafice znajdują się Iron Man i Kapitan Marvel. Czy to właśnie ci bohaterowie wspólnie pokonają Thanosa?

Do premiery filmu "Avengers: Endgame" został miesiąc. Z tego powodu w sieci pojawia się coraz więcej materiałów promujących 4. część serii. W połowie marca 2019 roku udostępniono nowy zwiastun, a pod koniec miesiąca kolejną wersję plakatu filmu. Do sieci wyciekł fragment nowej grafiki, na której pojawiają się dwie znaczące dla MCU postacie - Iron Mana oraz Kapitan Marvel.

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" - Iron Man i Kapitan Marvel na nowej grafice

Miliony widzów na całym świecie nie mogą doczekać się zwieńczenia konfliktu z Thanosem, tym bardziej że do walki dołączy nowa potężna bohaterka - Kapitan Marvel (Brie Larson). Najnowszy zwiastun zdradził, że na Ziemię uda się również wrócić Tony'emu Starkowi, lepiej znanemu jako Iron Man (Robert Downey Jr.). Te informacje zdaje się potwierdzać fragment grafiki, która pojawiła się w internecie. Widzimy na niej, że blaszany Avenger i obrończyni galaktyki stoją razem gotowi do walki.

Na grafice widzimy nowe kostiumy herosów. Iron Man po raz kolejny przywdzieje zmodernizowaną wersję swojej zbroi. Przypomina ostatni wynalazek Starka, ale ma kilka nieznacznych różnic, między innymi w hełmie, który przywodzi na myśl zbroję Mark III, znaną z 1. części "Iron Mana". Wygląd Carol Danvers również będzie się nieco różnił od kinowego debiutu. Zmieni się nie tylko uniform Kree. Kapitan Marvel będzie miała dłuższe włosy, a jej strój zostanie wzbogacony o kilka złotych elementów.

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

Czy tę parę zestawiono przypadkowo? A może twórcy grafiki ukryli pewne informacje dotyczące filmu? Nie bez powodu od premiery "Kapitan Marvel" mówi się, że bohaterka wkrótce zastąpi pozycję Iron Mana, stając się wzorem do naśladowania, dla nowego pokolenia fanów filmów Marvel Studios. Po sieci krążą również teorie, że to właśnie Carol uratuje uwięzionego w przestrzeni kosmicznej Tony'ego. Całkiem możliwe, że heroina przyczyni się również do pokonania Thanosa. Być może Iron Man poświęci się w walce z Szalonym Tytanem, a Danvers zada ostateczny cios? O tym przekonamy się za kilka tygodni. "Avengers: Endgame" trafi na ekrany kin już 25 kwietnia 2019 roku.

>>Zobacz też: Czy w "Kapitan Marvel" zapowiedziano nową superbohaterkę, która dołączy do Avengers?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.