Jack Black dołączył do Harta, Curtis i Blanchett w "Borderlands". Zagra ulubieńca fanów

12.02.2021 11:58
Jack Black dołączył do Harta, Curtis i Blanchett w "Borderlands". Zagra ulubieńca fanów Fot. Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

Wygląda na to, że "Borderlands" będzie hitem kinowym z krwi i kości. Do obsady filmu dołączyła kolejna gwiazda - Jack Black wcieli się w jednego z ulubieńców fanów, robota Claptrapa.

Borderlands - do obsady dołączył Jack Black

Eli Roth komponuje swoją własną drużynę gwiazd do filmu "Borderlands". Do obsady produkcji dołączył Jack Black, który wcieli się w Claptrapa, sarkastycznego i w sumie rasistowskiego robota, będącego jednocześnie jedną z twarzy marki. 

Polecamy

Wieści podał The Hollywood Reporter. Black będzie udzielał głosu Claptrapowi (bo to w końcu robot) i trudno sobie wyobrażać lepszą osobę do zagrania tej roli (no może oprócz Kevina Harta, ale ten jest już obsadzony w roli Rolanda). Sam robot jest raczej bohaterem komediowym i jego rolą jest rozładowywanie napięcia oraz obrażanie innych postaci.

Na temat wyboru wypowiedział się prezes Lionsgate, Nathan Kahane, który wyjaśnił, że to jest wręcz idealny kandydat do tej roli:

To jedna z najbardziej oczywistych decyzji, którą kiedykolwiek podjęliśmy. Ktokolwiek, kto grał kiedyś w Borderlands wie, że Jack jest perfekcyjny, wyborem do tej roli. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy dodać do naszej obsady tak genialny głos i niekończące się źródło energii, którym jest Jack Black. Wniesie wiele dobrego do filmu.
Polecamy

Eli Roth również nie krył entuzjazmu - panowie współpracowali już przy filmie "The House with a Clock in its Walls" (występowała w nim również Blanchett), więc doskonale wie, o czym mówi:

Jestem podekscytowany, że znowu będę mógł pracować z Jackiem - tym razem w studiu nagraniowym. Claptrap jest najśmieszniejszą postacią w całej grze i JB jest perfekcyjnym kandydatem do tej roli.

Spodziewamy się jednak, że nie jest to ostatnie głośne nazwisko związane z tym filmem. W końcu do obsadzenia są jeszcze dwaj Łowcy Skarbów, a także Przystojny Jack i inne ikoniczne postaci z serii. Patrząc na to, jak często pojawiają się informacje o obsadzie "Borderlands", być może do końca lutego 2021 roku poznamy już wszystkie gwiazdy filmu. Jego data premiery jest na razie nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.