Jack Black w filmach Marvela? Aktor zdradził, kogo chciałby zagrać

25.11.2019 12:18
Foto: Zhao Hanrong/Xinhua News/East News|undefined Fot. Zhao Hanrong/Xinhua News/East News

Jack Black, popularny muzyk i aktor, zdradził w kogo chciałby się wcielić, gdyby przyszło mu zagrać w Kinowym Uniwersum Marvela.

Jack Black promuje obecnie najnowszy film ze swoim udziałem - "Jumanji: Następny poziom", gdzie występuje u boku Dawyne'a Johnsona i, znanej z Kinowego Uniwersum Marvela, Karen Gillan. W jednym z ostatnich wywiadów, popularny aktor i muzyk wyznał, w którego bohatera chciałby się wcielić, gdyby przyszło mu zagrać w filmie Marvela.

Jack Black w filmach Marvela? Aktor zdradził, kogo chciałby zagrać

Kinowe Uniwersum Marvela rozrosło się do takich rozmiarów, że nie jedna Hollywoodzka gwiazda marzy o zagraniu w jednej z odsłon. Jack Black odpowiedział ostatnio na pytanie, która rola by go interesowała, gdyby miał dołączyć do grona superbohaterów.

Fajnie byłoby zagrać złola, jak na przykład Kingpin.
Przeczytaj także

Słynny przeciwnik Daredevila to jednak nie jedyna postać, która interesuje Blacka. Artysta nie pogardziłby również wejściem w szeregi Fantastycznej Czwórki.

Może jeszcze The Thing? Zagranie tego kamiennego gościa z Fantastycznej Czwórki musiałoby być super.
Przeczytaj także

W rolę Kingpina wcielał się ostatnio Vincent D'Onofrio, którego podziwialiśmy w serialu Netfliksa. Teraz, gdy umowa pomiędzy Disneyem, a gigantem streamingowym została zerwana, przyszłość postaci Kingpina jest nieznana. W kwestii Fantastycznej Czwórki sytuacja rysuje się już znacznie optymistyczniej dla Blacka. Studio Fox dwukrotnie powołało do życia drużynę superbohaterów, z miernym skutkiem. Teraz, gdy prawa wróciły do Marvela i czeka nas nowa adaptacja, kto wie? Może Jack Black dostanie swoją szansę w roli kamiennego superbohatera?

Zobacz też: Czy w kolejnych filmach Marvela pojawi się Szary Hulk?

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.