Jak Josh Brolin i bracia Russo zareagowali na teorię o odbycie Thanosa?

Sergiusz Kurczuk
02.04.2019 14:02
Thanos|undefined Fot. kadr z filmu Avengers: Infinity War

Fani "Avengers: Endgame" żartują sobie ze sposobu, w jaki bohaterowie pokonają Thanosa. Teorię zwaną Thanus skomentowali Josh Brolin i bracia Russo.

Oczekiwania na "Avengers: Endgame" powodują, że zniecierpliwieni fani zaczynają snuć rozmaite teorie na temat fabuły filmu. Od naprawdę prawdopodobnych po bardzo absurdalne. Jedną z nich jest tak zwana "Thanus Theory", która mówi o dość specyficznej firmie zwycięstwa Avengers. Według niej pomniejszony Ant-Man ma wejść do odbytu Thanosa i nagle powiększyć się wewnątrz jego ciała, zabijając go. Popularność żartobliwego domysłu dotarła do reżyserów "Avengers: Endgame" oraz odtwórcy Thanosa - Josha Brolina.

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" - Josh Brolin i bracia Russo komentują "Thanus Theory"

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsze żarty z odbytu Thanosa pojawiły się w okolicach premiery "Avengers: Infinity War", kiedy spekulowano, czy Ant-Man wystąpi w produkcji. To właśnie wtedy po raz pierwszy usłyszał o niej Josh Brolin. Aktor postanowił skomentować doniesienia w dość dosadny sposób, prezentując na swoim Instagramie zabawne wideo. Kiedy teoria o Thanusie powróciła ze zdwojoną siłą, aktor ponownie zamieścił nagranie w mediach społecznościowych.

Brolin to nie jedyna osoba związana z "Endgame", która postanowiła odnieść się do analnych pogłosek. Reżyserzy filmu postanowili puścić oko do swoich fanów i zamieścili zabawną grafikę na Twitterze, którą ustawili jako zdjęcie profilowe. Nietrudno się domyślić, co przedstawia.

Thanus Fot. foto: print screen z Russo Brothers/Twitter

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

Jak widać, żartom nie ma końca. Miejmy nadzieję, że w finalnej wersji filmu nie okaże się, że teoria Thanusa się potwierdzi. Przekonamy się o tym już 25 kwietnia 2019 roku, kiedy "Avengers: Endgame" trafi do polskich kin.

>>Zobacz też: Wizerunek Hawkeye'a przy pisuarach jako forma reklamy "Avengers: Endgame"<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.