Jak długo jeszcze Keanu Reeves będzie grać Johna Wicka? Odpowiedź aktora Was zaskoczy

03.09.2020 19:44
Jak długo jeszcze Keanu Reeves będzie grać Johna Wicka? Odpowiedź aktora Was zaskoczy   Fot. . Invision/Invision/East News

Keanu Reeves jest coraz bardziej rozchwytywanym aktorem. Mężczyzna, który zagral w ponad 80 produkcjach, najlepiej kojarzony jest z trzema postaciami, które złotymi zgłoskami zapisały się w historii popkultury. A w dzisiejszej hollywoodzkiej kulturze sequeli Reeves co parę lat znów gra jedną z nich. Nic dziwnego, że zapytano go teraz o przyszłość jednego z nich.

Keanu Reeves nie schodzi ostatnio z nagłówków. 56-letni aktor, który obchodził niedawno swoje urodziny, promuje właśnie film „Bill and Ted Face The Music”, w którym wciela się w charakterną postać z początków swojej kariery. Widzom kojarzy się jednak także z dwoma innymi ikonicznymi postaciami – z Neo z serii „Matrix” oraz z Johnem Wickiem, bohaterem serii filmów jego imienia. Jako, że obie produkcje mają dostać swoje kolejne sequele, nic dziwnego, że kanadyjski aktor wciąż jest o nie pytany.

Przeczytaj także

Tym razem aktor musiał zmierzyć się z pytaniem o to, ile jeszcze planuje grać postać nieugiętego i bezwzględnego najemnika Johna Wicka w serii filmów Chada Stahelskiego. Pytanie jest o tyle zasadne, że niedawno ogłoszono rozpoczęcie prac nad dwoma kolejnymi sequelami głośnej i rozpędzonej historii pewnego Amerykanina o bardzo konkretnym zestawie zdolności.

Jak długo Keanu Reeves będzie jeszcze grał Johna Wicka?

Aktor w następujących słowach odpowiedział na tak postawione pytanie przez dziennikarza brytyjskiego OK Magazine: 

„Tak długo jak starczy mi sił w nogach, by dalej maszerować. Pójdę w tej roli tak daleko, jak daleko będzie chciała mnie zaprowadzić zainteresowana widownia”.
Przeczytaj także

Wszystko wskazują na to, że widownia rzeczywiście nie ma jeszcze dość przygód Johna Wicka. Każda kolejna część przygód bohatera z ponad dwukrotnie przebija zarobki poprzedniej odsłony. Dobrze wróży to odcinkom z numerami 4 i 5. 

Warto przypomnieć także, że już w przyszłym roku zobaczymy Keanu Reevesa w innej kultowej roli. W 4. odsłonie „Matrixa” aktor ponownie wcieli się w charakternego Neo.

Czytaj także: "The Batman", "Szybcy i wściekli 9" i nowi "Pogromcy duchów" - lista wszystkich filmów, które trafią do kin w 2021 roku.

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.