Jak twórcy nowej "Laleczki Chucky" zareagowali na nowy zwiastun "Toy Story 4"?

22.05.2019 14:44
Laleczka|undefined Fot. kadr z filmu Laleczka

Nowy zwiastun "Toy Story 4" wzbudził złość w laleczce Chucky. Nowy plakat horroru przedstawia morderczą zabawkę, która zabija jednego z bohaterów animacji studia Pixar.

Niebawem do kin trafi remake serii "Laleczka Chucky". Twórcy filmu postanowili konsekwentnie podążać drogą dość nietypowej promocji. Znaleźli sobie ofiarę, dzięki której powstają nowe brutalne plakaty nadchodzącego horroru. Tytułowa zabawka uwzięła się na bohaterach filmu "Toy Story 4". Najpierw jej ofiarą padł kowboj Chudy. Teraz przyszła pora na sprężynowego psa imieniem Cienki. Wszystko z powodu nowego zwiastuna produkcji studia Pixar.

Nowy zwiastun "Toy Story 4" - reakcja twórców horroru "Laleczka"

Pod koniec maja 2019 roku do sieci trafił finałowy zwiastun "Toy Stroy 4". Długo wyczekiwana kontynuacja przygód żywych zabawek wprowadzi do świata przedstawionego wiele nowych elementów. Zresztą przekonajcie się sami.

Osoby odpowiedzialne za promocję horroru "Laleczka" nie tylko zauważyli, że ich film również opowiada o żywej zabawce, ale też, że premiera obu produkcji wypada mniej więcej w tym samym czasie. Postanowili wykorzystać te zbieżności z faktem, że Chucky ma jednak zupełnie inne skłonności niż przyjaciele Andy'ego. I nie chodzi jedynie o śmierć niesioną ludziom. Okazuje się, że demoniczna lalka uwielbia również pastwić się nad swoimi pobratymcami. Tuż po premierze ostatniego zwiastuna "Toy Story 4" na oficjalnym Twitterze "Laleczki" pojawił się plakat, przedstawiający to, co zostało z jednego z bohaterów hitu studia Pixar.

Na grafice widzimy rączkę w pasiastym ubranku, która trzyma na rożnie tylną połowę zabawkowego psa, wabiącego się Cienki. Oczywiście twórcy plakatu nie mogli wykorzystać wizerunku bohatera "Toy Story". W dość oczywisty sposób zasugerowali jednak odbiorcom, do jakiej produkcji nawiązują.

Przeczytaj także

To nie pierwszy raz, kiedy Chucky postanowił wyżyć się na bohaterach "Toy Story". Pod koniec kwietnia 2019 roku zadebiutowała poprzednia zapowiedź "Toy Story 4". Reakcja ze strony twórców "Laleczki" była natychmiastowa. Kilka godzin później w sieci pojawił się plakat, na którym Chucky wychodzi z kadru, pozostawiając za sobą urwaną rękę zabawkowego kowboja, która dzierży kapelusz. Oczywiście było to odniesienie do postaci Chudego - jednego z głównych bohaterów "Toy Story".

"Laleczka" - kiedy horror trafi do kin?

Horror w reżyserii Larsa Klevberga zobaczymy już 20 czerwca 2019 roku. W rolach głównych zobaczymy (i usłyszymy) między innymi Aubrey Plazę, Marka Hamilla, Briana Tyree Henry'ego oraz Gabriela Batemana. Chociaż na świecie "Toy Story 4" wejdzie do kin 15 czerwca 2019 roku, na polską premierę będziemy musieli poczekać aż do 9 sierpnia.

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.