Jason Momoa dołączył do obsady "Szybkich i wściekłych 10"! Kogo zagra?

03.03.2022 12:05
Jason Momoa dołączył do obsady "Szybkich i wściekłych 10"! Kogo zagra? Fot. TOLGA AKMEN/AFP/East News

Niedługo ruszą prace nad 10. odsłoną głównego cyklu serii "Szybcy i wściekli". Dowiedzieliśmy się, że jedną z głównych postaci zagra sam Aquaman, czyli Jason Momoa.

Jason Momoa dołączył do obsady Szybkich i wściekłych 10

Aktor potwierdził oficjalnie, że wystąpi w "Szybkich i wściekłych 10". Momoa pojawił się na oficjalnej premierze filmu "The Batman", podczas której porozmawiał co nieco z dziennikarzami. W krótkim small talku z Entertainment Tonight, gwiazdor "Aquamana" wyjawił, że już niedługo zaczną się zdjęcia do najnowszej odsłony "The Fast Saga".

Polecamy

Jak czytamy w transkrypcji wywiadu:

Jadę niedługo zrobić "Szybkich 10", co będzie raczej fajne. Wiecie - mały, niezależny projekcik w Londynie. To miłe, bo zagram złego gościa, czego nie robiłem od wielu lat. Teraz będę w ogóle złym chłopcem. Bardzo wyrafinowanym i stylowym złym chłopcem.

Zamykający dotychczasową serię "Szybcy i wściekli 9" byli jednym z większych hitów pandemii, zarabiając w kinach imponujące 726 milionów dolarów. Nie jest to wynik, który przebił poprzednie części serii, ale i tak twórcy muszą być zadowoleni z performance'u swojej produkcji. Możemy się spodziewać, że zapowiedziane finałowe dwie części przyniosą większe zyski.

Polecamy

Na razie wiemy, że twórcy serii z Vinem Dieslem na czele chcą, żeby do serii powrócił Dwayne Johnson. Niedawno gwiazdor "Kronik Riddicka" opublikował na Instagramie długi, sentymentalny post, w którym błagał wręcz The Rocka, by ten stawił się na planie kolejnych części i "dopełnił swoje przeznaczenie". Były wrestler kategorycznie odmawiał.

Jak podaje portal Variety, "Szybcy i wściekli 10" mieli pierwotnie zadebiutować w kinach 7 kwietnia 2023 roku. Studio postanowiło jednak przesunąć debiut filmu na 19 maja 2023 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.