"Szybcy i wściekli 10" zostali opóźnieni. Kiedy zobaczymy pierwszą część finału serii?

15.12.2021 12:49
"Szybcy i wściekli 10" zostali opóźnieni. Kiedy zobaczymy pierwszą część finału serii? Fot. materiały prasowe/Universal Pictures

Niedługo ruszą prace nad 10. odsłoną głównego cyklu serii "Szybcy i wściekli". Niestety na film przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać, bo studio Universal właśnie poinformowało, że przesuwa premierę produkcji.

Szybcy i wściekli 10 - opóźniono datę premiery filmu

Ta na szczęście nie jest specjalnie oddalona w przyszłość - jak podaje portal Variety, "Szybcy i wściekli 10" mieli pierwotnie zadebiutować w kinach 7 kwietnia 2023 roku. Studio postanowiło jednak przesunąć debiut filmu na 19 maja 2023 roku. Tak jak wspomnieliśmy - "obsuwa" jest więc drobna. 

Polecamy

Zamykający dotychczasową serię "Szybcy i wściekli 9" byli jednym z większych hitów pandemii, zarabiając w kinach imponujące 726 milionów dolarów. Nie jest to wynik, który przebił poprzednie części serii, ale i tak twórcy muszą być zadowoleni z performance'u swojej produkcji. Możemy się spodziewać, że zapowiedziane finałowe dwie części przyniosą większe zyski (a przynajmniej taką mamy nadzieję).

Na razie wiemy, że twórcy serii z Vinem Dieslem na czele chcą, żeby do serii powrócił Dwayne Johnson. Niedawno gwiazdor "Kronik Riddicka" opublikował na Instagramie długi, sentymentalny post, w którym błagał wręcz The Rocka, by ten stawił się na planie kolejnych części i "dopełnił swoje przeznaczenie".  

Polecamy

Sam post był definitywnie intrygujący, a jego treść tak absurdalna, że warto ją ponownie przytoczyć:

Mój mały braciszku Dwaynie... nadszedł już czas. Świat czeka na finałową odsłonę "Szybkich i wściekłych". Jak wiesz, moje dzieci mówią do Ciebie "Wujku Dwaynie" w naszym domu. Nie ma świąt, podczas których nie wyślesz nam pocztówki i nie napiszesz kilku miłych słów... ale nadszedł już czas. Spuścizna czeka. Powiedziałem Ci lata temu, że spełnię moją obietnicę wobec Pablo. Przysięgałem, że zrobię wszystko, by ostatni film w serii był najlepszy! Mówię to z powodu miłości... musisz do nas wrócić. Nie opuszczaj serii w takim momencie, bo nadal masz ważną rolę do odegrania. Hobbsa nie zagra nikt inny. Mam nadzieję, że zrozumiesz powagę sytuacji i wypełnisz swoje przeznaczenie.

To będą niewątpliwie intrygujące miesiące dla fanów serii "Szybcy i wściekli". Rozwój pokojowych rozmów Diesla i Johnsona, pierwsze przecieki dot. fabuły, nowe postaci... Pewne jest natomiast to, że 10. odsłona popularnej franczyzy ma zadebiutować w kinach już 19 maja 2023 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.