"Jessica Jones" 3. sezon: Kiedy premiera ostatniej serii? [DATA, ZWIASTUN]

29.05.2019 12:14
Jessica Jones |undefined Fot. : kadr z wideo

"Jessica Jones" po raz 3. zadebiutuje na platformie Netflix już w czerwcu. Niestety to będzie już ostatni sezon serialu.

"Jessica Jones" opowiada o prywatnej detektyw z Nowego Jorku, która jest obdarzona nadprzyrodzoną mocą. Ostatni sezon serialu zadebiutuje na platformie Netflix już w czerwcu, a w międzyczasie w sieci pojawił się zwiastun, który zapowiada nadchodzącą serię.

"Jessica Jones" 3. sezon - o czym?

W najnowszym sezonie główna bohaterka będzie musiała zmierzyć się z całkowicie nowym przeciwnikiem. W 3. sezonie Jessica Jones zmierzy się z inteligentnym psychopatą.Główna bohaterka będzie też próbowała naprawić relację ze swoją najlepszą przyjaciółką, Trish, i połączyć z nią siły. Poniżej obejrzycie zwiastun promujący najnowszy sezon "Jessiki Jones".

Przeczytaj także

"Jessica Jones" 3. sezon - kiedy premiera?

Premiera najnowszego sezonu odbędzie się 14 czerwca 2019 roku. Przypomnijmy, że 3. seria będzie ostatnią, ponieważ Netflix zakończył współpracę z Marvelem. Finałowa seria będzie składała się z 13 odcinków. Będzie Wam brakowało Jessiki Jones na Netfliksie? 

Zobacz także: Koniec seriali Marvela: Netflix anulował "Jessikę Jones" i "Punishera"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.