John Wick i Atomic Blonde spotkają się na ekranie? Tego chciałaby Charlize Theron

08.07.2020 13:31
Foto: materiały prasowe Focus Features/ Monolith Films|undefined Fot. materiały prasowe Focus Features/ Monolith Films

Czy spotkanie tych dwóch postaci we wspólnym crossoverze jest realną opcją? Charlize Theron zabrała głos w sprawie.

"Atomic Blonde" i "John Wick" to popularne filmy akcji z iście gwiazdorską obsadą. Wielu fanów od lat liczy na możliwość zderzenia tych dwóch światów. Czy jest to możliwe? Jak najbardziej. Co na to gwiazda pierwszej produkcji, Charlize Theron?

John Wick i Atomic Blonde spotkają się na ekranie? 

Zainteresowanie tego typu crossoverem wyraził już wcześniej David Leitch - reżyser "Atomic Blonde", a przy okazji jeden z twórców pierwszej odsłony "Johna Wicka". Teraz głos w sprawie zabrała odtwórczyni roli platynowowłosej Lorraine Broughton. 

Słuchaj, jak tylko otrzymam telefon, od razu będę na miejscu. . Muszą mi tylko powiedzieć, gdzie i kiedy, a się pojawię. Keanu to jedną z moich najulubieńszych osób na świecie. Totalnie go kocham, szanuję i podziwiam i jestem wdzięczna, że mogliśmy nagrać razem dwa filmy. Oboje znajdujemy się na nowym etapie naszej kariery, a "John Wick" miał tak duży wpływ na "Atomic Blonde". Jeśli więc jest logiczny czasowo sposób na to, żeby te dwie postacie się spotkały, jestem absolutnie na tak.

Linia czasu ma tutaj niebagatelne znaczenie. Akcja "Johan Wicka" rozgrywa się bowiem współcześnie, zaś "Atomic Blonde" w 1989 roku. Wierzymy jednak, że twórcy poradziliby sobie z tym wyzwaniem.

 

Charlie Theron i Keanu Reeves nagrali razem już dwa filmy - "Adwokat Diabła" i "Słodki listopad"

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.