Josh Brolin jako fanowskie połączenie Thanosa i Cable'a

Kamil Kacperski
04.12.2017 12:53
Josh Brolin jako fanowskie połączenie Thanosa i Cable'a Fot. materiały prasowe

Aktora w przyszłym roku będziemy mieli okazje zobaczyć w dwóch skrajnie innych rolach - z jednej strony przeprowadzi mord ludzkości w „Avengers: Infinity War”, a z drugiej wystąpi jako prawy X-Man w „Niezatytułowanym Sequelu Deadpoola”. Pewien utalentowany fan postanowił to wykorzystać.

Obydwie postaci Brolina mają ze sobą jedną cechę wspólną - przy ich tworzeniu potrzebne są efekty specjalne. Cable ma cybernetyczną rękę i świecące na czerwono oko, przypominające te, które widzieliśmy u Cyborga w „Lidze Sprawiedliwości”. Natomiast Thanos jest... cóż, to większy od człowieka, fioletowy kosmita, więc próba przeniesienia go na ekran bez pomocy komputera mogłaby się skończyć tragicznie.

Wizualnie postaci są bardzo różne. Nie zniechęciło to jednak grafika o ksywie BossLogic, który postanowił połączyć obydwie te postaci w jedno. Efekt? Wygląda całkiem znośnie:

Josh Brolin jest jednocześnie najbardziej oczekiwanym złoczyńcą i najbardziej oczekiwanym herosem 2018 roku.

Aktor związany jest z produkcjami Marvel Studios od 2012 roku, jednak dopiero w przyszłorocznych „Avengers: Infinity War” po raz pierwszy zobaczymy Thanosa w akcji. Kilka tygodni po premierze filmu o wojnie tytana z Iron Manem i spółką, Brolina zobaczymy w drugiej części Deadpoola. Jednak jak sam przyznaje, początkowo nie chciał wcielić się w rolę mutanta:

Na początku nie chciałem brać w tym udziału. Powtarzałem twórcom, że nie mogę za bardzo, bo gram Thanosa. Ale żona przekonała mnie żebym chociaż przeczytał scenariusz. Za dużo myślałem o kontrakcie, w którym zapisali, że mam wystąpić w 4 filmach. Zabrałem się w końcu za czytanie scenariusza. Jak skończyłem to pomyślałem tylko „to jest to”.Był histerycznie śmieszny i sprośny. Nie miałem wtedy pojęcia o tym jacy są fani i czego od naszego filmu oczekują. Wydaje mi się jednak, że zrobiliśmy naprawdę kawał dobrej roboty.

„Deadpool 2” pojawi się w kinach 1 czerwca 2018 roku, natomiast „Avengers: Infinity War” fani będą mogli zobaczyć w kinach już 25 kwietnia 2018 roku.

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.