„Klatka”: Stramowski i Lubos jako zawodnicy MMA na pierwszym plakacie filmu

Natalia Hluzow
22.03.2018 11:00
Eryk Lubos, Piotr Stramowski|undefined Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News; Tomasz Urbanek/East News

„Klatka” jest pierwszym polskim filmem o MMA, w którym główne role zagrają Piotr Stramowski i Eryk Lubos. Dystrybutor zaprezentował pierwszy plakat produkcji. 

Pierwsze wzmianki o filmie „Klatka” pojawiły się już w grudniu 2017 roku. O tym, że powstaje produkcja opowiadająca o zawodnikach mieszanych sztuk walki z Piotrem Stramowskim w roli głównej, poinformowała federacja KSW na swoim oficjalnym profilu Facebook. Teraz oficjalny plakat, datę premiery i opis filmu udostępnił jego dystrybutor, NEXT FILM. 

„Klatka” – oficjalny plakat filmu

Piotr Stramowski wcieli się w zawodnika MMA wagi półciężkiej, którego głównym przeciwnikiem i największym rywalem będzie Eryk Lubos. Mężczyźni będą walczyć o tytuł mistrza w swojej kategorii wagowej. Film będzie skupiał się przede wszystkim na sporcie, który od lat budzi ogromne emocje i kontrowersje, a także na skupionym wokół niego hermetycznym środowisku. Dlatego też plakat promujący produkcję przypomina te zapowiadające walki gwiazd MMA: 

Klatka plakat Fot. foto: materiały prasowe

Twórcy zapowiadają, że „Klatka” nie będzie jednak dramatem sportowym skupionym wyłącznie na MMA, lecz także opowieścią o walce poza ringiem. Walce o miłość, rodzinę i samego siebie. 

Kiedy premiera filmu „Klatka”?

Za produkcję filmu odpowiada studio Domino Film z Katowic, zaś koproducentami są Ekipa Sp. z o.o., Federacja KSW sp. z o.o., Exotic Car Club sp. z o.o. oraz Next Film, który jest także jego dystrybutorem. W obsadzie obok Piotra Stramowskiego i Eryka Lubosa ma pojawić się wiele innych gwiazd polskiego kina i być może również autentycznych gwiazd MMA. Obecnie trwają treningi przygotowujące aktorów do zdjęć, o które dba federacja KSW - partner i konsultant produkcji. Zdjęcia mają rozpocząć się już wiosną 2018. Premiera „Klatki” zapowiedziana jest na 11 stycznia 2019.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.