Kobieca odsłona "Piratów z Karaibów" w końcu powstanie? Pojawiły się nowe doniesienia

06.05.2020 14:28
Foto: Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS|undefined Fot. Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

Według najnowszych doniesień, studio Disney przymierza się do obsadzenia głównej roli kobiecej w nowych "Piratach z Karaibów". Kto miałby zagrać?

O powstaniu 6. części "Piratów z Karaibów" mówi się już od kilku lat. Po sromotnej porażce, jaką była 5. odsłona, pojawiły się głosy o restarcie serii. Tym razem z kobietą w centrum wydarzeń. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, wizja ta ma się wkrótce spełnić.

Kobieca odsłona "Piratów z Karaibów" w końcu powstanie? 

Jak już wiemy, Johnny Depp nie powróci w roli Jacka Sparrowa, dzięki czemu Disney zaoszczędzi niemałą sumę pieniędzy. Przy braku ikonicznej postaci, twórcy najnowszej odsłony muszą znaleźć zastępstwo. I tutaj na scenę wchodzi Red - bohaterka znana klientom disneyowskich parków rozrywki. 

Przeczytaj także

Najnowsze doniesienia wskazują, że fani serii mieli rację - do roli głównej (czyli wspomnianej Red) przymierzana jest gwiazda "Strażników Galaktyki" i nowych odsłon "Jumanji" - Karen Gillan. Nie podano informacji, czy studio podjęło już oficjalne rozmowy z aktorką. Z uwagi, że nie są to oficjalnie potwierdzone informacje, należy wziąć poprawkę, że ewentualny angaż Gillan powinien pozostać w sferze pogłosek.

Przeczytaj także

Na obecną chwilę nie wiemy, kto miałby wyreżyserować 6. "Piratów z Karaibów", jednak Disney ma już ponoć kilku kandydatów. Scenariuszem ma się zająć Craig Mazin, odpowiedzialny niegdyś za między innymi "Czarnobyl", "Kac Vegas 3" oraz "Łowcę i Królową Lodu". W roli producentów mają powrócić Jerry Bruckheimer i Chad Oman.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.