Kolejny członek Teen Titans wybrany. Kto założy maskę Robina?

Sergiusz Kurczuk
01.09.2017 13:25
Robin Dick Gryson, Teen Titans|undefined Fot. DC.wikia.com

Serial „Titans” powoli nabiera kształtów. Ogłoszono, który aktor wystąpi jako Dick Grayson, czyli słynny pomocnik Batmana, Robin.

„Titans” to najnowsza produkcja DC Entertainment, która ma zadebiutować już w 2018 roku. Fabuła będzie adaptacją komiksu o młodych superbohaterach zatytułowanego „Teen Titans”. Na jego podstawie powstało już kilka seriali, tyle że animowanych. Czas na wersję z prawdziwymi aktorami. Producenci serialu w ostatnich tygodniach szukali odpowiednich kandydatów na odtwórców głównych ról. Wesoła wiadomość dla wszystkich fanów nastoletnich herosów. Właśnie udało się kolejnego aktora, który wcieli się w jedną z kluczowych ról. W obsadzie „Titans” znalazły się już Teagan Croft w roli posiadającej magiczne moce Raven i Anna Diop, ktora wystapi jako kosmitka Koriand’r, bardziej znana pod pseudonimem Starfire. Dołącza do nich Brenton Thwaites w roli Robina (Dicka Graysona).

Aktor, który zagra Cudownego Chłopca, może być znany fanom „Piratów z Karaibów”. Thwaites wystąpił w ostatniej części pirackiej sagi. Wcześniej zagrał również w „Bogach Egiptu”, ale na swoim koncie ma o wiele więcej ról. 

Robin prawdopodobnie będzie liderem grupy. Nie będzie to dla niego łatwym zadaniem, bo do tej pory bohater był raczej pomocnikiem i to samego Batmana. Teraz przyjdzie mu podejmować decyzje, które zaważą na losie kompanów. Szef DC Entertainment, Geoff Johns udzielił niedawno wywiadu z portalem The Hollywood Reporter, w którym zdradził nieco więcej informacji o Robinie. 

Dick Grayson jest jedną z najważniejszych i najbardziej ikonicznych postaci z uniwersum DC i nie było łatwo znaleźć odpowiedniej osoby na jego miejsce. Brenton ma emocjonalną głębię, serce, zamiłowanie do niebezpieczeństwa i fizyczną prezencję dawnego podopiecznego Batmana i przyszłego lidera Titanów. Mieliśmy ogromne szczęście, że udało się nam ściągnąć jego talent do tego projektu i tego bohatera. 

Thwaites będzie musiał stawić czoła nie tylko problemom formującego się składu grupy młodych superbohaterów. Pojawiły się plotki o filmie poświęconym solowym przygodom Nightwinga - innego alter ego Dicka Graysona. Być może serial będzie preludium do stworzenia kolejnej produkcji dla wszystkich fanów DC Universe. Nie zapominajmy, że filmowy świat DC rozrasta się z roku na rok. Już zapowiedziano solowy film o miłości Jokera i Harley Quinn. Może Robin zaliczy tam mały występ gościnny? 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.