Konfliktu między Deppem a Heard ciąg dalszy. Ich rozprawa sądowa będzie transmitowana w telewizji

06.04.2022 13:15
Konfliktu między Deppem a Heard ciąg dalszy. Ich rozprawa sądowa będzie transmitowana w telewizji Fot. AP/Associated Press/East News

Batalii sądowej między Johnnym Deppem a Amber Heard ciąg dalszy. Byłe małżeństwo tym razem będzie się sądziło o zniesławienie, którego miała się dopuścić aktorka. Rozprawa będzie transmitowana na żywo.

Rozprawa między Heard i Deppem będzie transmitowana na żywo

Końca batalii sądowej między Johnnym Deppem a Amber Heard nadal nie widać. Byłe małżeństwo postanowiło się nawzajem pozwać o pobicie, zniesławienie i inne nieprzyjemne sprawy. Niedługo dojdzie do kolejnej rundy tej walki - tym razem oskarżyciel Depp wnosi o zniesławienie ze strony Heard.

Polecamy

Sprawa rozpoczęła się w 2018 roku, kiedy to Heard napisała artykuł dla Washington Post, w którym opowiedziała o przemocy domowej, byciu ofiarą w związku i swojej historii. Nietrudno było się domyślić, że chociaż Heard nie wymieniła go z nazwiska, to aktorka opowiadała o związku z Johnnym Deppem.

Wówczas The Sun nazwało go "damskim bokserem" (sprawę o zniesławienie Depp przegrał), a całość zaowocowała wspomnianymi kilkoma pozwami.

W tym, o którym mowa, Depp pozwał ją o zniesławienie i oczekiwał 50 milionów dolarów zadośćuczynienia. W tym czasie aktor zdążył stracić rolę w serii "Fantastyczne zwierzęta", a Heard osiągnęła sukces kasowy w "Aquamanie" i pojawi się w kolejnej odsłonie produkcji.

Polecamy

Sędziowie nadal nie wydali werdyktu w sprawie zniesławienia, a kolejna rozprawa będzie teraz pokazywana w telewizji. Stacja Court TV przeprowadzi transmisję na żywo, a o sprawie opowiedział tymczasowy szef telewizji, Ethan Nelson: 

Tak głośne sprawy sądowe często są przekształcane przez dziennikarzy i społeczeństwo. Czasami trudno jest zrozumieć, co jest prawdą, co jest niepodważalnym faktem, a co tylko domysłem. Dlatego postanowiliśmy zająć się sprawą - nie tylko dostarczymy materiały prosto z sali sądowej, ale też dzięki naszym ekspertom dostarczymy całkowicie niezawisłe opisy całej sprawy.

Kolejna rozprawa między Deppem a Heard odbędzie się 11 kwietnia 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.