Macaulay Culkin powróci na duży ekran? Aktor chciałby wystąpić w „Fantastycznych zwierzętach 3”

Sergiusz Kurczuk
28.09.2018 14:02
Macaulay Culkin powróci na duży ekran? Aktor chciałby wystąpić w „Fantastycznych zwierzętach 3” Fot. Gilbert Carrasquillo/Splash News/EAST NEWS

Macaulay Culkin znany z hitu „Kevin sam w domu”, chciałby powrócić na duży ekran. Widzi się w 3. części spin-offa filmów o Harrym Potterze pod tytułem „Fantastyczne zwierzęta”.

Może i książkowe przygody Harry'ego Pottera (do czasu!) się zakończyły, ale Hollywood tak łatwo nie pozbywa się kury znoszącej złote jajka. Z tego powodu w 2016 roku powstał spin-off pod tytułem „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, dzięki któremu fani mogli ponownie zanurzyć się w magicznym świecie J.K. Rowling. Pisarka odpowiada za scenariusze do nowej serii i ma duży wkład w jej produkcję. Niebawem do kin wchodzi 2. część filmu zatytułowana „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”. Rowling w jednym z wywiadów zdradziła, że łącznie powstanie 5 produkcji o Newcie Scamanderze i młodym Dumbledorze. Wygląda na to, że Macaulay Culkin znany z hitu „Kevin sam w domu”, doskonale o tym wie, bo wyraził chęć udziału w 3. części filmu. 

„Fantastyczne zwierzęta 3” - Macaulay Culkin jako czarodziej?

Oczywiście seria o Kevinie to nie jedyne filmy, w których występował Culkin. Zagrał również w thrillerze „Synalek”, adaptacji „Richie milioner”, czy w połowie animowanego filmu „Władca ksiąg”. Jednak największą sławę zyskał jako samodzielny chłopiec, radzący sobie z dwoma oprychami. Niestety wcześnie rozpoczęta kariera po kilku latach się skończyła. Culkin wycofał się z aktorstwa w roku 1995, ale kilka lat później powrócił do swojego zawodu, chociaż nie udało mu się odnowić sukcesu z dzieciństwa. Najwidoczniej Culkin uznał, że nadszedł czas wielkiego powrotu, bo poprosił Rowling o udział w kolejnej części „Fantastycznych zwierząt”. 

Napisał do autorki „Harry'ego Pottera” za pomocą Twittera, jednocześnie odnosząc się do kontrowersji wokół nowego zwiastuna „Zbrodni Grindelwalda”. Według niektórych fanów, obsadzenie w roli Nagini koreańskiej aktorki jest przejawem rasizmu twórców

Hej J.K. Rowling, jestem z tobą! Nagini może być, kimkolwiek tylko chce! To silna kobieta/wąż. Poza tym możesz mnie dopisać do swojego następnego filmu? Jestem Macaulay Culkin (z „Kevina samego w domu”) oraz Władcą ksiąg (mam doświadczenie w magii)...

Żeby podbić swoją wiarygodność, Culkin napisał również do Dana Foglera, który wciela się w „Fantastycznych zwierzętach” w postać Jacoba Kowalskiego. Prywatnie obaj aktorzy się przyjaźnią. 

Hej Dan Fogler, szepnij o mnie dobre słówko. Czeka na ciebie masaż plecków ;) Swoją drogą, to ja Macaulay Culkin (z „Kevina samego w domu 2”/ jesteśmy przyjaciółmi w prawdziwym życiu).

Fogler odpowiedział koledze po fachu, zauważając, że przypomina jednego z członków klanu Malfoyów. Oczywiście tweety Culkina należy traktować jako formę żartu. Aktor słynie z dystansu do siebie. Niedawno zaprezentował go, biorąc udział w zawodach wrestlerskich

Nawet jeśli propozycja Culkina to żart, J.K. Rowling powinna przemyśleć tę propozycję, bo aktor mógłby się sprawdzić jako jedna z nowych postaci w świecie Harry'ego Pottera. Być może zagrałby przodka Draco Malfoya albo innego Ślizgona, który oczywiście stałby się nowym czarnym charakterem. Nawet gdyby Culkin nie dostał dużej roli, mógłby wystąpić gościnnie jako sprzedawca w magicznej księgarni, stając się tym samym żywym nawiązaniem do filmu „Władca ksiąg”. 

To czy Culkin powróci na duży ekran, pokaże czas. Na razie przed fanami młodego czarodzieja 2. część „Fantastycznych zwierząt”. Premiera filmu odbędzie się 16 listopada 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.