Margot Robbie oficjalnie prowadzi rozmowy o roli w nowym filmie Quentina Tarantino

Sergiusz Kurczuk
14.03.2018 10:20
Margot Robbie|undefined Fot. Invision/East News

Aktorka od dawna była brana pod uwagę do roli zamordowanej żony Romana Polańskiego. 

Film „Once Upon A Time In Hollywood” będzie zawierał głośny wątek zabójstwa żony Romana Polańskiego. 8 sierpnia 1969 roku członkowie sekty Charlesa Mansona znanej jako Rodzina bestialsko zamordowała Sharon Tate, która była w 9 miesiącu ciąży oraz przyjaciół aktorki, którzy odwiedzili ją pod nieobecność męża. Felernego dnia zginęli również Jay'Sebring, Wojciech Frykowski, Abigail Folger oraz Steven Parent. Chociaż nowy film Quentina Tarantino nie będzie w całości skupiał się na tym tragicznym wydarzeniu, morderstwo pojawi się w nadchodzącej produkcji. Od dawna plotkowano, że w rolę żony Polańskiego wcieli się Margot Robbie.

Margot Robbie jako Sharon Tate?

Zdjęcia do „Once Upon A Time In Hollywood” mają rozpocząć się już w połowie 2018 roku. Do tej pory wiadomo, że w główną rolę wcieli się Leonardo DiCaprio, który zagra starzejącą się gwiazdę filmową imieniem Rick Dalton. W produkcji zobaczymy również Brada Pitta w roli Cliffa Boothe'a - dublera postaci granej przez DiCaprio. W filmach Tarantino zawsze pojawiają się wielkie nazwiska, więc fani od dawna zastanawiali się którzy aktorzy zostaną obsadzeni w rolach z wątku zabójstwa w domu Polańskiego i Tate. Robbie była brana pod uwagę od dawna. Jak donosi Deadline, aktorka rozpoczęła oficjalne negocjacje w sprawie roli w „Once Upon A Time In Hollywood”. Nie potwierdzono jednak, że chodzi o rolę Tate. O ten angaż miała się ubiegać również Jennifer Lawrence. Jeśli jednak rozmowy zakończą się sukcesem, Robbie prawdopodobnie wcieli się byłą żonę Polańskiego. Aktorka występowała już u boku DiCaprio na planie filmu „Wilk z Wall Street”. 

Roman Polański i Sharon Tate Fot. foto: Globe Photographer/East News

Kto jeszcze wystąpi w nowym filmie Polańskiego?

Sam Polański również ma się pojawić w filmie. Jak wspominaliśmy na początku roku 2018, Tarantino chciałby obsadzić w tej roli rodowitego Polaka. Wiadomo też, że w produkcji zobaczymy też Mansona, jednak jego postać będzie ograniczona do trzecioplanowej roli. Mimo że do premiery „Once Upon A Time In Hollywood” zostało jeszcze sporo czasu, bo film ma ukazać się dopiero w roku 2019, wokół niego narosło już sporo kontrowersji. Jednym z drażliwych tematów jest wątek zabójstwa Tate, który odżył wraz ze śmiercią Charlesa Mansona. Poza tym w lutym 2018 roku pojawiło się zamieszanie związane z osobą reżysera. Wieloletnia współpracownica Tarantino - Uma Thurman, rzuciła na niego cień oskarżeń.

Produkcja Tarantino to nie jedyny film dotyczący sprawy morderstwa Tate, który ukaże się w najbliższym czasie. Hollywood pracuje nad historią zabójstwa aktorki, w którą wcieli się Hillary Duff oraz nad opowieścią o członkach sekty Rodzina, opartej na słynnej książce „The Family”. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.