Mark Ruffalo opowiedział o przyszłości Hulka w kolejnych filmach Marvela

06.11.2019 14:16
Avengers: Endgame|undefined Fot. kadr z filmu Avengers: Endgame

W filmie "Avengers: Endgame" Hulk został poważnie kontuzjowany, ale nadal ma szansę na zaistnienie w kolejnych produkcjach Marvel Studios. Mark Ruffalo opowiedział, w jakiej roli widziałby swojego bohatera.

Chociaż "Infinity Saga" zakończyła się na czwartej części "Avengers", przed kinowym uniwersum Marvela stoi zupełnie nowy rozdział. Mark Ruffalo, który wciela się w Hulka, widzi swoją postać w kolejnych produkcjach MCU.

"Avengers: Endgame" - Mark Ruffalo o przyszłości Hulka

W filmie "Avengers: Endgame" Hulk dokonał poświęcenia, pstrykając Rękawicą Nieskończoności stworzoną przez superbohaterów, żeby odwrócić czyn Thanosa. w ten sposób przywrócił do życia wszystkie istoty wymazane z istnienia 5 lat wcześniej. Niestety ten akt przypłacił zdrowiem, bo ręka, na której dzierżył Rękawicę, została trwale uszkodzona. Z tego powodu raczej nie będzie w stanie kontynuować swojej przygody jako superbohater. Tym samym Hulk dołączył do reszty oryginalnego składu Avengers, czyli został nieaktywnym członkiem grupy.

Przeczytaj także

Nie zmienia to jednak faktu, że w przeciwieństwie do Iron Mana i Black Widow, Hulk wciąż żyje i co najważniejsze dysponuje genialnym intelektem Bruce'a Bannera. Mark Ruffalo rozmawiał ostatnio z portalem ComicBook.com na temat swojej przyszłości w kolejnych produkcjach MCU. Jak aktor widzi postać Hulka w następnych tytułach o superbohaterach Domu Pomysłów?

Widziałbym go, jak szlaja się z nowymi członkami. Może mógłby być swego rodzaju guru dla młodszych postaci.

Ruffalo zapytany o konkrety odpowiedział pobieżnie, wspominają o tym, że w przyszłości zobaczymy "może więcej" filmów, w których wystąpi Hulk. Co ciekawe Kevin Feige stwierdził, że wypowiedź Ruffalo to całkiem dobry pomysł. Możliwe, że za jakiś czas Professor Hulk powróci jako mentor młodszych herosów, takich jak wyczekiwana drużyna Young Avengers.

Przeczytaj także

"Black Widow" - kiedy premiera?

Kolejną produkcją Marvela będzie solowy film o Black Widow. Natasha Romanoff była niespełnioną miłością Bruce'a Bannera. Na razie nie wiadomo czy Hulk powróci w "Black Widow". Rozsądek podpowiada, że twórcy skupią się raczej na innym aspekcie życia rosyjskiej agentki. Oprócz Scarlett Johansson w produkcji zobaczymy między innymi Rachel Weisz, Florence Pugh i Davida Harboura. Premiera filmu w reżyserii Cate Shortland została zaplanowana na 1 maja 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Hulk: Future Imperfect" - powstanie film Marvela osadzony w postapokaliptycznej przyszłości?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.