Matthew McConaughey wydał autobiografię. Opisał w niej śmierć ojca... podczas seksu

20.10.2020 13:45
Matthew McConaughey autobiografia|undefined Fot. . Evan Agostini/Invision/AP/East News

Matthew McConaughey szanowany aktor, mąż i ojciec napisał autobiografię "Greenlights", w której wyjawia intymne szczegóły z życia swoich rodziców. Między innymi fakt, że jego ojciec przewidział, że umrze, uprawiając seks.

Gwiazdy i celebryci w ostatnich czasach piszą książki częściej niż zawodowi pisarze, dlatego nie jest niczym zaskakującym, że kolejny aktor dołączył do grona autorów. Zaskakujące są natomiast informacje, jakie Matthew McConaughey zawarł w swojej autobiografii "Greenlights" na temat własnych rodziców.

Przeczytaj także

Matthew McConaughey w "Greenlights": "ojciec przewidział własną śmierć"

Jak wynika z fragmentów biografii gwiazdora "Dżentelmenów" i "Detektywa", udostępnionych przez magazyn People, McConaughey wychowywał się w dość dysfunkcyjnej rodzinie, w której rodzice "czasem posuwali się do przemocy", co było "ich sposobem komunikacji". Wspomina również, że mama rozwodziła się z ojcem dwa razy i trzy razy za niego wychodziła. Aktor jest owocem trzeciego ślubu rodziców. 

McConaughey podkreśla jednocześnie, że choć jego rodzice byli uwikłani w burzliwy związek, bardzo się kochali. Ojciec aktora zmarł podczas orgazmu w 1992 roku, uprawiając seks z jego matką. Jak czytamy:

Zadzwoniła moja mama: Twój tata nie żyje. Nogi się pode mną ugięły. Nie mogłem w to uwierzyć. To był mój tata. Nikt i nic nie mogło go zabić. Poza mamą. Zawsze powtarzał mi i moim braciom: Chłopcy, kiedy odejdę, to w trakcie kochania się z Waszą mamą. I to się właśnie stało. Miał zawarł serca podczas orgazmu.

Matthew McConaughey należy do grona aktorów, którzy bardzo cenią sobie rodzinę i wartości. Tym bardziej dziwi, że postanowił umieścić w swojej autobiografii aż tak intymne szczegóły z życia swoich rodziców. 

 

Matthew McConaughey - autobiografia "Greenlights"

Autobiografia Matthew McConaugheya ma swoją premierę dziś, 20 października 2020 roku. W związku z pandemią koronawirusa, aktor będzie promować ją przede wszystkim podczas wirtualnych spotkań z fanami. Atrakcyjności dodaje im to, że prócz autora będą w nich uczestniczyć także jego sławni przyjaciele, m.in. Dwayne "The Rock" Johnson, Kate Hudson, Idris Elba, Reese Whiterspoon i Woody Harrelson. Aktor promuje swoją autobiografię jako "list miłosny pod adresem życia":

Póki co na polskim rynku nie wydano przekładu książki. W Polsce można ją kupić jedynie w oryginalnej wersji językowej. 

Zobacz też: Matthew McConaughey w walce z koronawirusem. Zobaczcie inspirujące wideo 

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.