Gwiazda „Men in Black” powróci w spin-offie serii

Natalia Hluzow
25.07.2018 14:06
Men in Black|undefined Fot. kadr z filmu "Men in Black 3"

Emma Thompson, która w „Men in Black 3” wcielała się w postać Agentki O, pojawi się w nowej odsłonie serii u boku Chrisa Hemswortha i Tessy Thompson.

Słynna brytyjska aktorka, znana m.in. z „Harry’ego Pottera” i „To właśnie miłość”, w 2012 roku pojawiła się u boku facetów w czerni jako szefowa organizacji Men in Black, Agentka O. Jak donosi portal The Hollywood Reporter, Emma Thompson powróci w tej samej roli w spin-offie serii, stając się tym samym pierwszą gwiazdą łączącą nową produkcję z Chrisem Hemsworthem w roli głównej ze słynną serią z lat 1997-2012.

Emma Thompson Fot. foto: kadr z filmu "Men in Black 3"

„Men in Black”: Emma Thompson powróci jako Agentka O

Nie wiadomo, czy Thompson będzie jedyną aktorką z oryginalnej serii, która pojawi się w spin-offie. Od początku zapowiadano jednak, że w nowym „Men in Black” nie powrócą agenci J i K, w których wcielali się Will Smith i Tommy Lee Jones. Zamiast nich, w spin-offie zobaczymy agentów z brytyjskiego oddziału, w których wcielą się Chris Hemsworth i Tessa Thompson. Ich bezpośrednim przełożonym będzie postać grana przez Liama Neesona. W obsadzie znaleźli się również Kumajl Nanjiani, Les Twins i Rafe Spall. Ostatni z wymienionych aktorów ma zagrać czarny charakter. W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia z planu produkcji. 

„Men in Black” z Chrisem Hemsworthem – kiedy premiera?

Za reżyserię spin-offu „Men in Black” odpowiada F. Gary Gray, twórca „Włoskiej roboty” i „Szybkich i wściekłych 8”. Autorami scenariusza są Matt Holloway i Art Marcum. Wśród producentów, podobnie jak w przypadku oryginalnej serii, znalazł się Steven Spielberg. Premiera nowej odsłony „Men in Black” zaplanowana jest na czerwiec 2019.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.