Mila Kunis w wyjątkowej kreacji aktorskiej. W "Four Good Days" zagrała heroinistkę [ZWIASTUN]

19.03.2021 14:03
Mila Kunis Fot. Hahn Lionel/ABACA/EAST NEWS

Słynąca z niezwykłej urody Mila Kunis w nadchodzącym filmie "Four Good Days" wcieli się w postać heroinistki, która usiłuje zerwać z nałogiem. Do sieci trafił zwiastun produkcji, w której możemy podziwiać odważną transformację gwiazdy i jej wyjątkową kreację aktorską.

Mila Kunis znana jest przede wszystkim z ról komediowych w serialach takich jak "Różowe lata 70." i "Family Guy" oraz filmach "Ted", "To tylko sex" czy "Złe mamuśki". Jej najważniejszą dramatyczną rolą była dotychczas Lily - rywalka Natalie Portman z filmu "Czarny łabędź". Kreacja, jaką stworzyła w filmie "Four Good Days" z pewnością to zmieni. 

Polecamy

Mila Kunis w roli heroinistki w filmie "Four Good Days" [ZWIASTUN]

Film "Four Good Days" opowiada prawdziwą historię 31-letniej Molly (Mila Kunis), która stara się wyjść z narkomanii. O pomoc w osiągnięciu celu prosi swoją matkę (Glenn Close), z którą jest skłócona od lat. Produkcja miała swój debiut na festiwalu Sundance w 2020 roku, gdzie spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Krytycy przede wszystkim zwracali uwagę na świetną kreację aktorską Kunis, która może być przełomem w jej karierze. Do sieci trafiła wczoraj próbka jej możliwości w zwiastunie "Four Good Days".

Polecamy

"Four Good Days": obsada i twórcy

Poza Milą Kunis i Glenn Close, która w tym roku otrzymała swoją ósmą nominację do Oscara (i pierwszą do Złotej Maliny), w "Four Good Days" wystąpili: Stephen RootJoshua Leonard i Sam Hennings. Film został zrealizowany na podstawie reportażu nagrodzonego Pulitzerem Eliego Saslowa. Za reżyserię odpowiada Rodrigo Garcia, jeden z reżyserów "Rodziny Soprano" i "Sześciu stóp pod ziemią". Scenariusz napisali wspólnie Saslow i Garcia.

Kinowa premiera filmu w USA została zapowiedziana na 30 kwietnia 2021, internetowa - na 21 maja. Nie wiadomo, kiedy "Four Good Days" trafi do Polski.

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.