Młodzi Tytani żartują z Wonder Woman w pierwszym zwiastunie filmu „Teen Titans GO!”

Sergiusz Kurczuk
11.01.2018 12:09
Młodzi Tytani żartują z Wonder Woman w pierwszym zwiastunie filmu „Teen Titans GO!” Fot. Warner Bros. Pictures/YouTube

Skoro nawet Aquaman dostał własny film, czemu na duży ekran nie przenieść Teen Titans? 

„Teen Titans GO!” to popularny serial animowany stacji Cartoon Network. W naszym kraju znany jest pod tytułem „Młodzi Tytani: Akcja!”. Do tej pory ukazały się 4 sezony animowanych przygód drużyny młodych superbohaterów, w skład której wchodzą Robin, Starfire, Cyborg, Raven i Beast Boy. Twórcy serialu postanowili przenieść herosów na kinowy ekran i już niedługo zobaczymy film bazujący na kreskówce. 

W sieci pojawił się zabawny zwiastun produkcji.

Film będzie utrzymany w charakterystycznej konwencji znanej z telewizji. Nie zabraknie więc humoru i żartów, które rozbawią nawet największych mruków. Już sam zwiastun, w deadpoolowskim stylu łamiący 4 ścianę, może wywołać uśmiech na twarzy niejednego fana herosów w rajtuzach. Główni bohaterowie żartują sobie z sukcesu „Wonder Woman”, z solowego filmu o „Aquamanie” oraz z filmów superbohaterskich w ogóle. Wiadomo już, kiedy produkcja trafi do kin. Będzie to 27 lipca 2018 roku. 

Twórcami „Teen Titans GO!” są Aaron Horvath i Michael Jelenic. W oryginale głosu bohaterom użyczą: Greg Cripes (Beast Boy), Tara Strong (Raven), Khary Payton (Cyborg), Scott Menville (Robin) oraz Hynden Walch (Starfire), a według doniesień USA Today, w głównego przeciwnika - Slade'a, wcieli się Will Arnett. Kreskówka Cartoon Network jest spuścizną po innej animowanej produkcji stacji z Młodymi Tytanami w roli głównej - popularnym „Teen Titans” Glena Murakamiego, serialu, którego emisja zakończyła się w 2006 roku. To nie jedyna propozycja Warner Bros. dla fanów Teen Titans. Niebawem zobaczymy serial aktorski opowiadający o nastoletnich herosach. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.