"Morbius" z Jaredem Leto będzie w MCU?! Gwiazdor filmu potwierdził informację

16.06.2021 15:36
"Morbius" z Jaredem Leto będzie w MCU?! Gwiazdor filmu potwierdził informację Fot. MARK RALSTON/AFP/East News

Wygląda na to, że "Morbius" może należeć do filmów z Marvel Cinematic Universe. A przynajmniej tak twierdzi Tyrese Gibson, którego możecie kojarzyć z filmów "Szybcy i wściekli".

Morbius będzie w MCU? Interesujące doniesienia od Tyrese'a Gibsona

Niedawno gwiazdor "Morbiusa" i "Szybkich i wściekłych" Tyrese Gibson stwierdził w rozmowie z Comicbook.com, że nadchodzący film o antybohaterze będzie się rozgrywał w tym samym świecie, co przygody Avengers. Portal stwierdził jednak, że wydaje się to być niemalże nieprawdopodobne, dlatego poprosili o kontakt rzeczników Sony Pictures, którzy zaprzeczyli słowom Gibsona, twierdząc, że film będzie należał do tego samego świata, co "Venom".

Polecamy

Aktor stwierdził w tej samej rozmowie, że produkcja ma się pojawić w kinach dopiero w październiku 2022 roku. Wszystko po to, by "mogła z korzystać z popularności października i Halloween". To również ma być niedokładne, ponieważ Sony niedługo później poinformowało, że zamierza dotrzymać swojej ustalonej daty premiery - ta ma się odbyć 28 stycznia 2022 roku.

Aktor odpowiedział po prostu "tak", gdy reporter Comicbook.com zapytał go, czy film będzie w świecie MCU. Na pytanie o to, czy to oznacza, że w przyszłości Morbius może się spotkać z Avengers, Gibson odpowiedział kolejnym "tak". Oprócz tego aktor zdradził, że praca z Jaredem Leto była dla niego wyjątkowym przeżyciem:

Praca naprzeciwko Jareda Leto... Stary, to było nerwowe, ale też ekscytujące i inspirujące. Jest naprawdę interesującym gościem. Reżyser Daniel Espinosa też trzymał mnie w ryzach. Jest bardzo agresywnym filmowcem, bardzo szczerym. Czasami mówi takie rzeczy, których nie chcesz usłyszeć, ale z drugiej strony pomaga ci się to rozwinąć jako aktor. Poza tym każdy dostawał od niego po głowie, więc byliśmy traktowani sprawiedliwe.
Polecamy

Cóż, według Gibsona film "Morbius" będzie należał do MCU i zadebiutuje w kinach w październiku 2022 roku. Według Sony, produkcja będzie należała do tego samego świata, co "Venom" i nadchodzące produkcje pokroju "Kravena Łowcy" i pojawi się 28 stycznia 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.