Na który film Marvela najbardziej czekają i internauci? Będziecie zaskoczeni

08.06.2020 10:08
 Na który film Marvela najbardziej czekają i internauci? Będziecie zaskoczeni Fot. materiały prasowe/Marvel Studios

Filmy superbohaterskie to od ponad 10 lat stały element kin. Na który sequel oparty na komiksach Marvela czekają najbardziej użytkownicy Twittera?

Krajobraz światowej popkultury na stałe wypełnili superbohaterowie. Kiedyś ekscytowały się nimi tylko nerdy i geeki, dziś na ich kolejne przygody czeka cały świat. Sukces produkcji Marvel Studios sprawił, że jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się kinowe i serialowe adaptacje kolejnych komiksowych bohaterów. Który film oparty na komiksach Marvela jest najbardziej oczekiwaną produkcją 2021 roku?

Filmy Marvela - najbardziej oczekiwana produkcja 2021 roku

W roku 2020 superbohaterów pokonał nieodziewany wróg - koronawirus. Pandemia COVID-19 sprawiła, że wiele premier kasowych hitów musiała zostać przełożona na dalsze terminy. Liczne produkcje, które miały zadebiutować w 2020 roku, trafią do kin dopiero w roku 2021.

Przeczytaj także

Wśród nich znalazł się najbardziej oczekiwana kontynuacja 2021 roku na podstawie komiksów Marvela - przynajmniej według użytkowników Twittera. Co ciekawe nie chodzi o żaden tytuł Marvel Studios. Wyczekiwaną produkcją jest "Venom 2"

Jak donosi VenomSite, to właśnie druga część przygód Eddiego Brocka i jego kosmicznego Symbiota trenduje najbardziej wśród amerykańskich użytkowników Twittera. Oprócz "Venoma 2" w zestawieniu 10 najbardziej popularnych nadchodzących sequeli znalazł się tylko jeden tytuł superbohaterski i jest nim "Spider-Man 3".

Przeczytaj także

Najbardziej wyczekiwane sequele 2021 roku

Pozostałe kontynuacje, które zadebiutują w 2021 roku są "Szybcy i wściekli 9", których premiera miała odbyć się w roku 2020 oraz takie produkcje jak "Matrix 4", i "Avatar 2", "Jurassic World: Dominion", "Kosmiczny mecz 2", "Fantastyczne zwierzęta 3", "Mission Impossible 7" oraz "Sherlock Holmes 3".

 

Przeczytaj także

Zobacz też: "Morbius": Jared Leto jako wampir Marvela i niespodziewany występ gościnny z MCU w pierwszym zwiastunie filmu

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.