Namor z Atlantydy rzuca wyzwanie nowej Black Panther w zwiastunie filmu "Wakanda Forever" [WIDEO]

04.10.2022 10:27
Namor z Atlantydy rzuca wyzwanie nowej Black Panther w zwiastunie filmu "Wakanda Forever" [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Marvel Studios/Disney

W sieci pojawił się najnowszy zwiastun filmu "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu", znanego oryginalnie jako "Black Panther: Wakanda Forever".  

Zwiastun Black Panther pokazuje nam nowych bohaterów

Po śmierci króla T'Challi, królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M'Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (Florence Kasumba) stają w obronie swojego ludu przed interwencją światowych mocarstw.

Polecamy

Otwierając nowy rozdział swojej historii, mieszkańcy Wakandy łączą siły z War Dog Nakią (Lupita Nyong'o) i Everettem Rossem (Martin Freeman), by wytyczyć nowy kierunek dla swojego królestwa. Niestety na ich drodze czyha wiele niebezpieczeństw - w tym nagłe pojawienie się Atlantydów, których przywódcą jest legendarny Namor, zwany przez swoich poddanych "Bogiem Pierzastym Wężem". 

Na tym jednak lista nowych postaci się nie kończy - wiemy, że Shuri pozna niejaką Riri Williams, która w trakcie filmu opracuje swój własny pancerz Iron Mana, sprawiając, że stanie się bohaterką o ksywie Iron Heart. Wspomniana siostra T'Challi przejmie natomiast pałeczkę po swoim bracie, ponieważ zwiastun potwierdza nam, że to ona przywdzieje strój Black Panthera.

Polecamy

Zobaczcie materiał poniżej:

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu - data premiery

Film "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" został wyreżyserowany przez Ryana Cooglera, a wyprodukowany przez Kevina Feige'a i Nate'a Moore'a. Obraz od Marvel Studios trafi do kin już 11 listopada 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.