Netflix udostępnił pełny zwiastun filmu "Breaking Bad". Czy Jesse Pinkman planuje zemstę?

25.09.2019 08:18
Breaking Bad film |undefined Fot. . kadr z wideo El Camino: Film „Breaking Bad” | Oficjalny zwiastun | Netflix/YouTube

Netflix podgrzewa atmosferę przed oficjalną premierą filmowej kontynuacji serialu "Breaking Bad". W sieci pojawił się oficjalny zwiastun produkcji.

"El Camino: Breaking Bad The Movie" zadebiutuje w sieci za niespełna dwa tygodnie. Na początku października 2019 roku widzowie dowiedzą się o dalszych losach Jessego Pinkmana. Z teaserów, które dotychczas udostępnił Netflix, dowiedzieliśmy się, że Pinkman żyje. Co wydarzy się dalej? Oficjalny zwiastun "El Camino" dostarcza fanom więcej informacji.

Netflix udostępnił pełny zwiastun filmu "Breaking Bad"

Po ostatnim odcinku 5. sezonu "Breaking Bad" fani zastanawiali się, co dalej. Czy twórcy postawią na kontynuację historii opowiedzianej w serialu? Na początku 2019 roku fani dowiedzieli się, że powinni się przygotować na kontynuację i uzbroić w cierpliwość. Z miesiąca na miesiąc w sieci pojawiało się coraz więcej informacji dotyczących dalszych przygód Pinkmana aż w końcu Netflix zaczął udostępniać teasery i trailery. Najnowszy zwiastun zdradza nam więcej, niż moglibyśmy się spodziewać.

Przeczytaj także

Kiedy odbędzie się premiera filmu "Breaking Bad"? Już niebawem. Produkcja zadebiutuje 11 października 2019 roku na platformie Netflix. Za obraz odpowiedzialny jest twórca serialu, Vince Gilligan. Kogo zobaczymy na ekranie? Okazuje się, że powróci większość znanych postaci. Widzowie zobaczą Aarona Paula, Krysten Ritter, Jonathana Banksa, Matta Jonesa oraz Bryana Cranstona jako serialowego Waltera White'a.

Zobacz także: Film "Breaking Bad" - oto pierwsze oficjalne zdjęcie Jesse'ego Pinkmana

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.