Nie żyje gwiazdor "Szkoły Rocka". Miał jedynie 32 lata

27.05.2021 09:53
Nie żyje gwiazdor "Szkoły Rocka". Miał jedynie 32 lata Fot. Paramount/courtesy Everett Collection/East News

Smutna wiadomość dla fanów "Szkoły rocka" - w wieku 32 lat zmarł Kevin Clark. Aktor został potrącony przez samochód, gdy jechał rowerem w Chicago.

Nie żyje aktor znany ze Szkoły Rocka. Miał tylko 32 lata

W wieku 32 lat zmarł Kevin Clark, gwiazdor "Szkoły Rocka", który w popularnym filmie wcielał się we Freddy'ego. 32-latek jechał rowerem w sąsiedztwie Avondale w Chicago. Jak podaje Chicago Sun-Times, został potrącony przez 20-latka, który prowadził hyundaia sonatę w nocy z wtorku na środę.

Polecamy

Jego matka, Allison Clark przekazała reporterom, że aktor wracał do domu. Do wypadku doszło około 1:20 lokalnego czasu. Policjanci i kierowca hyundaia odmówili rozmowy z reporterami Chicago Sun-Times. 

Dla Kevina Clarka występ w "Szkole Rocka" był jedyną rolą filmową. Chłopak zagrał Freddy'ego Jonesa, zwanego również Spazzym McGee przez Deweya Finna (postać Jacka Blacka). Dzieciak został perkusistą zespołu. Od tamtego czasu, Clark grał w zespołach Dreadwolf i Funk it Let's Jam. 

Jack Black udostępnił na Instagramie post, w którym pożegnał swojego młodszego kolegę:

To tragiczne wieści. Kevin odszedł. Definitywnie za wcześnie. Miał piękną duszę, mam z nim wiele wspaniałych wspomnień. Złamało mi to serce.
Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.