Nowy, niezatytułowany film o Deadpoolu pojawi się już w grudniu 2018 roku

Kamil Kacperski
01.10.2018 10:45
Deadpool|undefined Fot. materiały prasowe

Fani zostaną obdarzeni w tym roku podwójną dawką Deadpoola - najemnik z niewyparzoną gębą nagrodzi wszystkie grzeczne swoim nowym, ocenzurowanym filmem. Kiedy premiera?

„Deadpool 2”, który trafił do kin w maju 2018 roku, nie cieszył się taką popularnością jak pierwsza odsłona przygód Wade'a Wilsona. Film doczekał się słabszego wyniku w box-offisie i nie spotkał się z tak ciepłymi ocenami ze strony krytyków i fanów. FOX postanowił jednak wycisnąć z produkcji każdego centa i dzięki temu nowa, mniej brutalna i bardziej przyswajalna wersja filmu trafi do kin w okresie tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia.

Jak podaje portal Deadline, już 21 grudnia 2018 roku w kinach na całym świecie pojawi się pogodny facet w czerwonym wdzianku. Niezatytułowany dotąd film o Deadpoolu będzie wyświetlany przez zaledwie kilkanaście dni. Na kilka minut przed ogłoszeniem tej wiadomości, Ryan Reynolds podzielił się zdjęciem-teaserem z nowej wersji produkcji. Fotos udostępniony przez aktora pokazuje świąteczną wersję Deadpoola. Najemnik jest przebrany za Mikołaja, w rękach trzyma książkę z obrazkami, a w łóżku obok niego leży Fred Savage, przyjaciel Reynoldsa.

Nowy film o Deadpoolu

Studio FOX nie sprecyzowało dokładnie, czym będzie niezatytułowany film o Deadpoolu. Jeżeli jednak zdjęcie udostępnione przez Reynoldsa pochodzi z produkcji, a nie zostało zrobione jedynie z powodów marketingowych, to możemy chwilę pofantazjować. Savage wystąpił wiele lat temu w filmie „Narzeczona dla księcia”. Fotos z tweeta jest wręcz idealnym odzwierciedleniem kadru z tego filmu. Młody aktor wcielał się w nim we wnuczka, któremu dziadek opowiadał bajkę o głównych bohaterach. Starszy z mężczyzn był narratorem całej historii. Wiemy, że Deadpool lubi być narratorem we własnej historii, więc przynajmniej tym razem najemnik będzie miał chociaż jednego słuchacza. 

Deadpool będzie się zapewne posługiwał książką z obrazkami przygotowanymi przez niego samego, a zważywszy na to, że historia będzie opowiadana „małemu chłopcu”, postać Reynoldsa prawdopodobnie nieco pozmienia prawdziwe zdarzenia i dialogi z „Deadpoola 2”, dzięki temu film otrzyma kategorię „PG-13”. Niezatytułowana produkcja o najemniku z niewyparzoną gębą trafi do kin 21 grudnia 2018 roku, czyli tego samego dnia co „Aquaman”.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.