Nowi kosmici i agenci na pierwszych zdjęciach z filmu "Men in Black: International"

Sergiusz Kurczuk
21.01.2019 09:21
Men in Black: International|undefined Fot. Men in Black: International

W sieci pojawiły się pierwsze kadry ze spin-offu "Facetów w czerni" zatytułowanego "Men in Black: International". Widzimy na nich agentów granych przez Chrisa Hemswortha i Tessę Thompson oraz nowe rasy kosmitów, które wystąpią w produkcji. 

Rok 2019 będzie niezwykle udany, szczególnie dla wszystkich fanów science fiction. Do kin po kilku latach przerwy powrócą "Faceci w czerni", a raczej spin-off opowiadający o brytyjskiej frakcji tajnej organizacji, chroniącej Ziemię przed kosmitami. Do premiery filmu zostało już kilka miesięcy, więc Sony, postanowiło podzielić się z przyszłymi widzami kadrami z "Men in Black: International". Co przedstawiają nowe materiały promocyjne?

"Men in Black: International" - kadry ze spin-offu "Facetów w czerni"

Pod koniec grudnia 2018 roku twórcy zaprezentowali pierwszy zwiastun filmu. Napakowana akcją zapowiedź w wielu fragmentach odnosiła się do oryginalnej serii z Tommym Lee Jonesem i Willem Smithem w rolach głównych. Tym razem zobaczymy przygody zupełnie nowych agentów - M (Tessa Thompson) i H (Chris Hemsworth). Tym razem główni bohaterowie nie tylko będą musieli stanąć oko w oko z nowymi kosmicznymi zagrożeniami na całym świecie, ale również znaleźć kreta, pracującego w szeregach organizacji MIB. Oczywiście nie może zabraknąć dobrze znanych, jak i zupełnie nowych obcych. Serwis Collider zaprezentował kilka kadrów z nadchodzącego filmu.

Głównie na fotografiach widzimy protagonistów. Znajdują się w główne bazie agencji, jadą futurystycznym motocyklem ulicami bliskowschodniego kraju, próbują wydostać się z pustyni oraz rozmawiają na pobojowisku walki z jakimś kosmitą. Na jednym ze zdjęć pojawia się Liam Neeson, który zagra bardziej doświadczonego agenta MIB, prawdopodobnie mentora postaci, w którą wcieli się Hemsworth. Nie zabrakło również nowych, ciekawie wyglądających kosmitów, którzy należą do szeregów Facetów w czerni. Nie należy jednak wykluczać, że to przebrania głównych bohaterów, którzy będą starali się przeniknąć w szeregi obcych nielegalnie ukrywających się na Ziemi.

Oprócz kadrów zaprezentowano również pierwszy plakat filmu.

Men in Black: International Fot. foto: materiały promocyjne

"Men in Black: International" - kiedy premiera?

Reżyserią filmu zajął się F. Gary Gray. Oprócz Hemswortha, Thompson i Neesona, w filmie wystąpią również Emma Thompson, Rebecca Ferguson, Kumail Nanjiani, Rafe Spall, Laurent Bourgeois i Larry Bourgeois. "Men in Black: International" trafi do kin 14 czerwca 2019 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.