Opublikowano oficjalny trailer "Irlandczyka". Robert De Niro w świetnej formie

26.09.2019 08:44
Irlandczyk - nowy zwiastun |undefined Fot. . kadr z wideo The Irishman (Official Trailer Premiere)/YouTube

Fani filmów Martina Scorsese nie mogą się doczekać najnowszego filmu reżysera. "Irlandczyk" to świeże dzieło twórcy "Chłopców z ferajny".

Już 27 września 2019 roku odbędzie się oficjalna premiera "Irlandczyka". Film zostanie wyświetlony podczas 57. Festiwalu Filmowego w Nowym Jorku. Z tej okazji do sieci trafił nowy zwiastun produkcji. Zapowiedź daje nam przedsmak tego, co zobaczymy na ekranie. Jedno jest pewne, Robert De Niro, Al Pacino i Joe Pesci są świętnej formie. Dobrze jest zobaczyć tę trójkę razem.

Opublikowano oficjalny trailer "Irlandczyka". Robert De Niro w świetnej formie

De Niro wcielił się w rolę Franka Sheerana, weterana II Wojny Światowej, który został mordercą na zlecenie mafii. W filmie wystąpił również Al Pacino, który jak dotąd nie grał w filmach Scorsese, zagra Jimmy'ego Hoffa. Joe Pesci, który zdobył Oscara dzięki roli w "Chłopcach z ferajny", wcieli się w Russella Bufalino.

W filmie wystąpią Bobby Cannavale, Harvey Keitel, Ray Romano i Anna Paquin. Czy produkcja ma szansę na Oscara? Miejmy nadzieję. Reżyser był nominowany aż osiem razy i tylko raz zdobył statuetkę za film "Infiltracja". "Irlandczyk" zadebiutuje na Netfliksie już 27 listopada 2019 roku. 

Przeczytaj także

"The Irishman" to pierwsze dzieło Martina Scorsese od czasu "Milczenia". Twórca pierwotnie przygotowywał się do kręcenia razem ze studiem Paramount, ale rosnący budżet spowodował, że reżyser zdecydował się na sprzedaż filmu Netfliksowi. W produkcji wykorzystano kosztowne efekty wizualne, żeby postarzeć głównych bohaterów. Budżet produkcji urósł aż do 160 milionów dolarów. To uczyniło go najdroższym filmem, jaki nakręcił Scorsese. Dla porównania budżet "Chłopców z ferajny" wyniósł 25 milionów dolarów, "Infiltracja" kosztowała 90 milionów dolarów, a "Wilk z Wall Street" 100 milionów dolarów.

Zobacz także: Robert De Niro pozwał byłą pracownicę na 6 milionów dolarów

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.