Oto Jude Law jako Kapitan Hak. Zobaczcie zdjęcia z nowego filmu o Piotrusiu Panie

09.04.2021 10:56
Oto Jude Law jako Kapitan Hak. Zobaczcie zdjęcia z nowego filmu o Piotrusiu Panie Fot. ImagePressAgency/FaceToFace/REPORTER/East News

"Piotruś Pan" - zobaczcie zdjęcia z nadchodzącego filmu. Te przedstawiają Jude'a Lawa w roli Kapitana Haka.

Jude Law jako Kapitan Hak. Zobaczcie zdjęcie z planu Piotrusia Pana

Disney kontynuuje tworzenie filmów aktorskich na bazie swoich bajek. Tym razem padło na opowieść o Piotrusiu Panie, którą przygotuje David Lowery. Jedną z głównych ról zagra Jude Law - aktor wcieli się w Kapitana Haka, czyli jedną z najbardziej ikonicznych postaci w całym bajkowym kanonie Disneya.

Polecamy

Niedawno ruszyły zdjęcia do filmu "Peter Pan & Wendy", dzięki czemu mogliśmy zobaczyć pierwsze zdjęcia Lawa w kultowej roli.

Ten jest ubrany w czerwoną koszulę i ma dość interesującą fryzurę oraz zarost. Zresztą zobaczcie sami:

Polecamy

Film "Peter Pan & Wendy" bazuje oczywiście na powieści J.M. Barrie'ego o tytule "Peter and Wendy", a także na filmie animowanym Disneya z 1953 roku. David Lowery wyreżyserował już dla Disneya film "Pete's Dragon". Zajmie się on nie tylko reżyserią produkcji, ale także wraz z Tobym Halbrooksem napisał scenariusz.

Oprócz Lawa, w filmie pojawią się Yara Shahidi jako Dzwoneczek, Ever Anderson jako Wendy, Alexander Molony jako Piotruś Pan, Molly Parker jako Pani Darling, Alan Tudyk jako Pan Darling i Joshua Pickering jako John Darling.

Produkcja ma trafić na Disney+ w 2022 roku. Dokładna data premiery jest na razie nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.