Oto napisy początkowe IX epizodu „Star Wars”, naprawiające błędy Riana Johnsona

Sergiusz Kurczuk
02.02.2018 15:24
Oto napisy początkowe IX epizodu „Star Wars”, naprawiające błędy Riana Johnsona Fot. Nerdist/Youtube

Mamy coś dla wszystkich fanów „Gwiezdnych Wojen”, którym nie podobał się film „Ostatni Jedi”. 

UWAGA! Artykuł zawiera spilery. Czytasz na własną odpowiedzialność!

Na premierę VIII epizodu „Gwiezdnych Wojen” czekali wszyscy fani kosmicznej sagi. Po „Przebudzeniu Mocy” J.J. Abramsa pojawiło się wiele pytań. Jednak reżyser kolejnej części, Rian Johnson, postanowił pójść własną drogą, co nie spodobało się niektóry fanom „Star Wars”. Powstała petycja o usunięcie filmu z kanonu i żądanie, by reżyser przyznał, że jego produkcja jest beznadziejna. Największe zastrzeżenia pojawiły się co do wątku Luke'a Skywalkera, kwestii pochodzenia Rey i zabójstwa Snoke'a, dokonanego przez Kylo Rena. 

Gwiezdne Wojny IX naprawią błędy Riana Johnsona? 

IX epizod ponownie reżyserował będzie J.J. Abrams, co ucieszyło niektórych fanów sagi. Maja bowiem nadzieję, że filmowiec przywróci historię na dawne tory. Czy tak się stanie, dowiemy się dopiero pod koniec roku 2019, kiedy film wejdzie do kin. Na razie pozostaje jedynie genialna parodia napisów początkowych do trzeciej części nowej trylogii, powołanej do życia przez twórców kanału YouTube Nerdist. 

Jak widać, napisy poruszają wszystkie wątki, z którymi mieli problem fani zniesmaczeni „Ostatnimi Jedi”. Pojawiły się nawet miłosne rozterki bohaterów. W humorystyczny sposób odniesiono się do absurdalnej sytuacji, w której reżyser musi się tłumaczyć ze swojego wcale nie tak złego dzieła przed fanami. Napisy od Nerdist pokazują świat „Gwiezdnych Wojen” takim, jakim chcieliby go widzieć niektórzy miłośnicy serii filmów. Niestety czasy się zmieniają, a wraz z nimi zmienia się historia stworzona przed ponad czterema dekadami. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.