Oto pierwsze reakcje na film "Czarna Wdowa". Marvel znów ma hit?

18.06.2021 10:15
Oto pierwsze reakcje na film "Czarna Wdowa". Marvel znów ma hit? Fot. materiały prasowe/Disney

Już za kilka tygodni w kinach (i na Disney+) pojawi się "Czarna Wdowa", czyli pierwszy od prawie 2 lat film Marvel Studios. Czy warto wybrać się na seans produkcji?

Czarna Wdowa - oto pierwsze reakcje na film Marvela

Z powodu wielu opóźnień, film "Czarna Wdowa" zostanie udostępniony na Disney+ i zadebiutuje w kinach już 9 lipca 2021 roku. To oznacza, że to najdłuższa przerwa w premierach filmów od Marvel Studios w całej historii Marvel Cinematic Universe (poprzedni "Spider-Man: Far From Home" pojawił się w kinach na przełomie czerwca i lipca 2019 roku). Fani są zatem spragnieni nowego filmowego widowiska o jednej z Avengers.

Polecamy

Wygląda na to, że na szczęście kinowy powrót Marvel Studios nie rozczaruje. A przynajmniej tak możemy wnioskować po pierwszych reakcjach na film, które w mediach społecznościowych udostępnili niedawno dziennikarze. Ci twierdzą, że "Czarna Wdowa" jest jednym z najlepszych solowych filmów Marvel Studios, który ma zachwycać dobrą grą aktorską głównych członków obsady, a także scenami akcji.

Niektórzy porównują je nawet do "Johna Wicka", ale w to akurat trochę trudno uwierzyć. Film ma mieć również zaskakująco sporo momentów wyciągniętych żywcem z komedii familijnych, a Scarlett Johansson pożegnała się z rolą w sposób wyśmienity, dając z siebie wszystko.

Polecamy

Na pochwały zasłużyła również Cate Shortland, czyli reżyserka "Czarnej Wdowy", a również nazwisko Florence Pugh w roli Yeleny Belovej pojawiało się często wśród najlepszych elementów filmu. 

Poniżej możecie przeczytać kilka przykładowych reakcji:

W filmie oprócz Scarlett Johansson pojawią się również: Florence Pugh jako Yelena Belova, David Harbour jako Alexei/The Red Guardian oraz Rachel Weisz is Melina. Film wyreżyserowała Cate Shortland, a wyprodukował go Kevin Feige. Film zadebiutuje w kinach 9 lipca 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.