Oto pierwsze zdjęcie z "Johna Wicka 4". Kiedy zobaczymy zwiastun filmu z Keanu Reevesem?

22.07.2022 10:27
Oto pierwsze zdjęcie z "Johna Wicka 4". Kiedy zobaczymy zwiastun filmu z Keanu Reevesem? Fot. Lionsgate/Kobal/REX/Rex Features/East News

Z okazji rozpoczęcia Comic-Conu w San Diego, twórcy "Johna Wicka" podzielili się pierwszym zdjęciem z nadchodzącej 4. odsłony serii.

John Wick 4 - zobaczcie pierwsze zdjęcie

Z powodu licznych opóźnień, studio Lionsgate postanowiło przenieść datę premiery "Johna Wicka 4" na 2023 rok. W zamian za to, podzielili się z nami pierwszym zdjęciem z produkcji, które pokazuje nam tytułowego bohatera (Keanu Reeves) w miejscu, które może być swojego rodzaju świątynią.

Polecamy

Całość wygląda jak kadr z komiksu, a nie filmu, ale to jeden z wielu powodów, dla których seria zdobyła tak dużą popularność na przestrzeni kilku lat. Zobaczcie zdjęcie poniżej:

Szczegółów fabuły "Johna Wicka 4" na razie nie poznaliśmy, ale spodziewamy się, że opowieść będzie kontynuowała to, co widzieliśmy w finale "Parabellum" - główny bohater podejmie współpracę z Królem Bowery i razem postarają się rzucić wyzwanie Winstonowi i Radzie.

W filmie obok Reevesa zagrają również m.in. Clancy Brown, Donnie Yen, Hiroyuki Sanada, Rina Sawayama, Shamier Anderson, Lance Reddick, Laurence Fishburne i Ian McShane. Za scenariusz odpowiadają Shay Hatten oraz Michael Finch.

Fani muszą uzbroić się w cierpliwość, bowiem premiera 4. części przygód Johna Wicka zaplanowana jest na przyszły rok. Film trafi do kin 24 marca 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.