"Pasażer nr 4": Zwiastun nowego filmu Netflix o dramatycznej misji na Marsa

25.03.2021 12:38
Pasażer nr 4 Fot. materiały prasowe Netflix

Netflix zaprezentował zwiastun swojego nowego filmu sci-fi pt. "Pasażer nr 4". Nowa produkcja z Anną Kendrick w jednej z głównych ról opowie o załodze statku kosmicznego stojącej w obliczu dylematu rodem z greckiej tragedii.

"Pasażer nr 4": Zwiastun nowego filmu Netflixa

"Pasażer nr 4" to mroczny thriller sci-fi, którego akcja toczy się na pokładzie statku kosmicznego. Trzyosobowa załoga zmierza na Marsa, by przygotować grunt do jego kolonizacji. Nagle odkrywają na pokładzie pasażera na gapę. Mężczyzna przypadkowo uszkadza system podtrzymywania życia, co wiążę się z koniecznością podjęcia dramatycznej decyzji. Zanim dotrą na Czerwoną Planetę, skończy im się tlen. Chyba, że będą korzystać z niego tylko trzy osoby...

"Pasażer nr 4" - kiedy premiera na Netflix?

Reżyserem tego kameralnego dramatu, którego akcja toczy się w przestrzeni kosmicznej, jest Joe Penna, twórca "Arktyki" z Madsem Mikkelsenem. W rolach astronautów występują Anna Kendrick ("Pitch Perfect"), Toni Collette ("Dziedzictwo. Hereditary") i Daniel Dae Kim ("Lost"). Niespodziewanego pasażera zagra Shamier Anderson ("Niszczycielka"). Premiera na Netflix już 22 kwietnia 2021.

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.