„Pierwszy człowiek”: Międzynarodowy zwiastun filmu jeszcze mocniej podkreśla ryzyko i poświęcenie Neila Armstronga

Natalia Hluzow
13.09.2018 14:11
Gosling pierwszy człowiek|undefined Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Pierwszy człowiek"

W sieci zadebiutował nowy zwiastun „Pierwszego człowieka” z Ryanem Goslingiem w roli Neila Armstronga. Tym razem niebezpieczeństwa związane z misją na Księżyc zostały wyeksponowane jeszcze bardziej.

„Pierwszy człowiek” w reżyserii Damiena Chazelle’a z Ryanem Goslingiem w tytułowej roli otworzył 75. Festiwal Filmowy w Wenecji. Został również zaprezentowany na tegorocznym Festiwalu Filmowym Toronto. Na obydwu imprezach najnowszy efekt współpracy Chazelle’a i Goslinga spotyka się z ciepłym odbiorem i zbiera doskonałe recenzje. Publiczność nie będzie jednak mogła zestawić ich z własnymi opiniami aż do października 2018.

Na szczęście, w sieci udostępniono już trzeci zwiastun filmu „First Man”, w którym znalazły się nowe ujęcia z filmu o misji i poświęceniu Neila Armstronga.

First man poster Fot. foto: materiały promocyjne

„First Man” – nowy zwiastun filmu

Nowy trailer filmu „First Man”, przeznaczony na rynek europejski, jeszcze dobitniej niż poprzednie zwiastuny „Pierwszego człowieka” podkreśla, jakie ryzyko podejmowali uczestnicy misji Apollo 11 i z jak wieloma problemami przyszło im się zmierzyć. Zwraca również uwagę na to, że Armstrong poświęcił dla sprawy swoje szczęście rodzinne.

„Pierwszy człowiek” – kiedy premiera?

W „Pierwszym człowieku” Ryanowi Goslingowi w roli Armstronga partnerować będzie Claire Foy jako pierwsza żona astronauty. W filmie wystąpią także Corey Stoll jako Buzz Aldrin, Lukas Haas jako Michael Collins, a także Shea Whigham jako Gus Grissom, Pablo Schreiber jako Jim Lovell, Kyle Chandler jako Deke Slayton oraz Jason Clarke jako Edward Higgins White.

Premiera filmu zaplanowana jest na 12 października 2018. W Polsce film trafi do kin tydzień później.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.