Pierwszy klip z "Rebootu Jaya i Cichego Boba" parodiuje film "Batman v Superman"

17.09.2019 13:09
Pierwszy klip z "Rebootu Jaya i Cichego Boba" parodiuje film "Batman v Superman" Fot. kadr z filmu "Jay and Silent Bob Reboot"/Amazon

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny klip z nowego filmu Kevina Smitha, w którym gościnnie pojawią się gwiazdy Hollywood. Wśród nich znajduje się m.in. Val Kilmer, który powraca do roli Batmana.

Filmowe dokonania Kevina Smitha były bardzo różne pod względem jakości, ale po jego filmach jednego można się spodziewać - jako wielki nerd, reżyser często przemyca w swoich produkcjach sporo geekowskiego złota. Kolejnym przykładem jego bardzo nerdowskiego geniuszu jest pierwszy klip z "Rebootu Jaya i Cichego Boba", który jest hołdem i jednocześnie parodią ikonicznych bohaterów od DC Comics: Batmana i Supermana.

Kevin Smith parodiuje Batmana i Supermana

W klipie widzimy Jaya i Cichego Boba, którzy oglądają reboot "Bluntmana v Chronica". Między nimi siedzi dzieciak Jaya, Milly (prawdziwa córka Smitha, Harley Quinn Smith). Na ekranie pojawia się Val Kilmer, który gra podstarzałego Bluntmana. Na przeciwko niego stoi Chronic w wykonaniu Melissy Benoist. Cała scena jest parodią filmu "Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości". Jednak zamiast używać granatu dymnego, Bluntman odpala... granat z dymem marihuanowym.

Zobaczcie pokręcony klip:

Przeczytaj także

Cały żart polega oczywiście na tym, że Val Kilmer wcielał się w Batmana w filmie "Batman Forever", natomiast Benoist jest obecnie odtwórczynią roli Supergirl w serialu o tym samym tytule od stacji CW.

"Reboot Jaya i Cichego Boba" pojawi się w kinach 17 października 2019 roku. Na razie nie wiemy jednak, czy film w ogóle trafi do polskich kin.

Zobacz także: Kevin Smith podzielił się ostatnim nagraniem ze Stanem Lee

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.