Pierwszy zwiastun filmu dokumentalnego "I Am Patrick Swayze". Kiedy premiera?

06.08.2019 12:44
Foto: COLECTION CHRISTOPHEL/EAST NEWS|undefined Fot. COLECTION CHRISTOPHEL/EAST NEWS

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu dokumentalnego o życiu Patricka Swayzego. Kiedy ukaże się produkcja?

Studio Paramount podzieliło się pierwszą zapowiedzią filmu dokumentalnego, opowiadającego o życiu Patricka Swayzego. Wiemy również, kiedy ukaże się produkcja.

"I Am Patrick Swayze" - zwiastun

Dokument zatytułowany "I Am Patrick Swayze" będzie hołdem dla popularnego aktora, który zmarł w 2009 roku. Znany przede wszystkim z "Dirty Dancing" i "Uwierz w ducha" Patrick Swayze cierpiał na trudnego do wyleczenia raka trzustki. Oprócz aktorstwa Swayze zajmował się też tańcem i choreografią.

W filmie "I Am Patrick Swayze", oprócz archiwalnych materiałów z filmów, zobaczymy również wypowiedzi największych gwiazd, z którymi aktor miał okazję współpracować. O pracy z nim opowiedzą między innymi Jennifer Gray, Demi Moore, Sam Elliott, Rob Lowe, C. Thomas Howell, Kelly Lynch oraz Leri Petty.

Przeczytaj także

"I Am Patrick Swayze" - premiera

Dokument "I Am Patrick Swayze" zadebiutuje 18 sierpnia 2019 roku na kanale Paramount Channel. Jeśli chcecie zapoznać się z filmografią aktora, w zakładce Filmy znajdziecie artykuł naszego autorstwa, traktujący o najlepszych aktorskich występach Patricka Swayzego.

Zobacz też: Zobacz scenę z "Uwierz w ducha" bez muzyki

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.